Klaipėdoje – grožio ir stiliaus savaitgalis

Penktadienį uostamiestyje Švyturio arenoje prasidėjusi ir tris dienas vyksianti jubiliejinė paroda „Grožis 2014“ lankytojus ruošiasi nustebinti itin gausiu dalyvių skaičiumi.
10-oji tarptautinė paroda „Grožis 2014“
© N.Jankausko nuotr.

Spalio 10-12 dienomis tradiciniame, kasmetiniame bendrovės „Expo Vakarai“ renginyje grožio industrijos naujoves ir tendencijas pristatys 140 kompanijų ir grožio paslaugų įmonių iš visos Lietuvos bei Latvijos.

„Per 10 metų paroda išaugo ir šiemet yra pati didžiausia lyginant su visomis prieš tai buvusiomis. Dalyvių stendai įrengti abiejuose Švyturio arenos aukštuose, ekspozicinis plotas yra pilnai užpildytas. Šį kartą renginyje dalyvauja grožio paslaugas teikiančios įmonės iš visų Lietuvos regionų. Sulaukėme kompanijų ir iš kaimyninės Latvijos“, - parodą pristatė „Expo Vakarų“ projektų vadovė Vaida Petruokienė.

Jos teigimu, šis renginys svarbus ne tik paslaugų teikėjams, grožio specialistams ir profesionalams. Jis tampa puikia pradžia ir tiems, kurie nori pradėti savo verslą.

„Kasmetinė paroda, rengiama darganotą rudenį – tai unikali galimybė ir čia, pas mus, Klaipėdoje, o ne tik saulėtose šalyse pajusti šilumą ir šviesą, kurią spinduliuoja grožis ir gražūs žmonės“, - skelbdamas renginio pradžią organizatorius ir dalyvius sveikino uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

10-oji tarptautinė paroda „Grožis 2014“
10-oji tarptautinė paroda „Grožis 2014“
© N.Jankausko nuotr.

Šių metų parodoje išskirtos trys pagrindinės temos – grožio industrija, stiliaus ir įvaizdžio idėjos bei vidinis grožis, apie kurio svarbą ir paieškas lankytojams bei dalyviams seminarų metu pasakos sveikos gyvensenos, moteriškumo mokyklų lektoriai, vizažo ir įvaizdžio kūrimo specialistai.

Tris dienas vyksiančiame renginyje bus pristatyti prabangūs nišinės parfumerijos aromatai, jaunų ir jau Lietuvos vardą pasaulyje garsinančių dizainerių naujausios drabužių kolekcijos, prizines vietas pasaulio kirpėjų čempionatuose laimėjusių meistrų iš Lietuvos, Latvijos bei Kaliningrado darbai.

Vienas iš svarbių parodos akcentų – kelintus metus iš eilės Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) rengiamas atviras čempionatas kirpėjams ir grožio specialistams, kuriame šiais metais savo profesionalumą bei idėjas pristatys ir Latvijos meistrai. Dalyviai bus kviečiami varžytis madingo moterų ir vyrų įvaizdžio kūrimo, piešimo ant kūno (body art), makiažo, nagų dizaino ir kitose rungtyse.

10-oji tarptautinė paroda „Grožis 2014“
10-oji tarptautinė paroda „Grožis 2014“
© N.Jankausko nuotr.

Renginyje bus galima susipažinti su grožio rinkai siūlomomis naujienomis, stebėti grožio specialistų meistriškumo pamokas scenoje, išvysti Lietuvos dizainerių naujausias kolekcijas, kurios scenoje bus demonstruojamos stiliaus dieną – sekmadienį. Taip pat - išbandyti grožį puoselėjančias paslaugas nemokamai bei įsigyti kosmetikos gaminių, parfumerijos, plaukų priežiūros priemonių ir kitų prekių palankiomis kainomis.

Šeštadienį ir sekmadienį Švyturio arena taps atvira vidinio grožio paieškoms. Šiomis dienomis nuo ryto iki vakaro vyks seminarai, skirti naujai parodos temai atskleisti.

Tradicinis Vakarų Lietuvos regiono renginys - „Grožis 2014“, šį savaitgalį Klaipėdos Švyturio arenoje lauks ne tik dailiosios lyties atstovių. Paroda atvira ir vyrams – tai puiki galimybė išrinkti savo mylimai moteriai dovaną, kurios galbūt įprastai uostamiestyje neįmanoma surasti.

10-oji tarptautinė paroda „Grožis 2014“
10-oji tarptautinė paroda „Grožis 2014“
© N.Jankausko nuotr.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Renginiai ir pramogos

Parodė paukščius už 1000 eurų - sudomino net A. Bosą (25)

Dekoratyvinės vištos ir balandžiai, kurių tarptautinė paroda šeštadienį surengta Klaipėdoje, prikaustė daugybės žmonių dėmesį. Tarp lankytojų buvo ir verslininkas Antanas Bosas, kuris pats augina nemažai balandžių, tad jų veislės jį ypač domina.

Šiemet Klaipėdos senjorams – ypatingas dėmesys

2015-ieji Klaipėdoje oficialiai paskelbti Senjorų metais. Jau šį šeštadienį, sausio 24 d. įvyks pirmasis renginys – Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijos choro „Sidabro gija“ organizuojamas koncertas „Senjorų metus pasitinkant“.

Klaipėdiečiai rudenį nuobodžiauti neketina

Nors ruduo jau įsibėgėjo, kol kas Klaipėdos gatvėse ir aikštėse karaliauja ne melancholiškos, o džiugios nuotaikos. Gamtos ir „auksinių“ orų teikiamą įkvėpimą spalį verta išnaudoti prasmingai – pasirūpinant gera savijauta. Daugybę būdų, kaip tai galima padaryti, siūlo nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“.

V. Bareikis nuogas lakstė lietuje (12)

Į personažus privaloma visapusiškai įsijausti – taip savo teatro judėjimo „No theatre“ aktorius moko režisierius Vidas Bareikis. Todėl pavieniai klaipėdiečiai trečiadienį paryčiais, kai pliaupė lietus, galėjo stebėti neįprastą vaizdą – po miestą lakstančių nuogų žmonių būrelį.

Klaipėdoje – mažųjų keramikų ir Nomedos Marčėnaitės parengta paroda (2)

Klaipėdoje gegužės 28 dieną, 17.30 val. Herkaus galerijos (Herkaus Manto g. 22, Klaipėda) II aukšto fojė atidaroma netradicinė paroda „Matau pasaulį kitaip“. Parodos eksponatai – keramikos darbai, kuriuos sukūrė regėjimo negalią turintys vaikai bei Lapių vaikų globos namų ugdytiniai. Jauniesiems menininkams kūrybinių dirbtuvių metu atsiskleisti padėjo projekto „Matau pasaulį kitaip“ ambasadorė Nomeda Marčėnaitė. Parodą galima aplankyti nemokamai.