Klaipėdiečiai rudenį nuobodžiauti neketina

Nors ruduo jau įsibėgėjo, kol kas Klaipėdos gatvėse ir aikštėse karaliauja ne melancholiškos, o džiugios nuotaikos. Gamtos ir „auksinių“ orų teikiamą įkvėpimą spalį verta išnaudoti prasmingai – pasirūpinant gera savijauta. Daugybę būdų, kaip tai galima padaryti, siūlo nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“.
© Organizatorių archyvo nuotr.

Jo sudarytojai – Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai bei įstaigos partneriai – pasirūpino, kad rudens vidury senjorams tikrai netektų nuobodžiauti. „Vaikščiojimo grupės kiekvieną antradienį, specialios mankštos Klaipėdos lengvosios atletikos manieže, galimybė lankytis treniruoklių salėje sporto klube „Šansas“, kur taip pat laukiami ir žmonės su negalia – garbaus amžiaus miestiečiai turi, iš ko pasirinkti. Kalendoriaus naujovė – nemokami solo pramoginių šokių užsiėmimai senjorams, kuriuos dovanoja „Rueda“, – vardino Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro specialistė Viktorija Petrutytė.

Stuburas ir sąnariai bus „dėkingi“, jei klaipėdiečiai nepraleis progos užsirašyti į specialias mankštas sporto klube „Apelsinas“. Atkreipiamas dėmesys, jog filialuose Vingio arba Herkaus Manto gatvėje asmuo gali pretenduoti į tris nemokamus užsiėmimus. Maksimalus svečių skaičius – 10 žmonių.

Nors ir šimtas klaipėdiečių kiekvieną antradienio vakarą 19 val. kviečiami leistis ristele Poilsio parko takeliais. Bėgimo entuziastus į priekį vedantis Justinas Liubinskas taip pat kviečia sekti energingos bendruomenės naujienas „Facebook“ platformoje „Let‘s run together Klaipėda“.

Jei norisi ramesnio tempo, galima rinktis šiaurietiškąjį ėjimą. Du nemokami užsiėmimai šį mėnesį vyks prie Vasaros estrados, dar du – P.Mašioto progimnazijos stadione.

Moterų ir merginų džiaugsmui – nuo užvedančių garsų aidinti Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro salė, kviesianti smagiai deginti kalorijas spalio 6, 15, 20 ir 27 d. Šioje erdvėje taip pat vyks net dešimt nemokamų kalanetikos užsiėmimų, efektyviai dailinančių kūno linijas ir gerinančių savijautą.

Spalio 1 d. 16.30 val. vaikų darželio „Žemuogėlė“ pastate veikiančiame sporto klube „Ginsvė“ suplanuotas pirmasis pajudėti norinčių nėščiųjų susitikimas. Besilaukiančios klaipėdietės čia nemokamai sportuos ir spalio 8, 15, 22, 29 d.

Į visus išvardintus užsiėmimus klaipėdiečiai turėtų registruotis iš anksto. Kontaktai ir išsamus užsiėmimų grafikas yra patalpinti sporto kalendoriuje „Ir kūnui, ir sielai“, kurį galima rasti ir užsukus į www.sveikatosbiuras.lt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Renginiai ir pramogos

Parodė paukščius už 1000 eurų - sudomino net A. Bosą (25)

Dekoratyvinės vištos ir balandžiai, kurių tarptautinė paroda šeštadienį surengta Klaipėdoje, prikaustė daugybės žmonių dėmesį. Tarp lankytojų buvo ir verslininkas Antanas Bosas, kuris pats augina nemažai balandžių, tad jų veislės jį ypač domina.

Šiemet Klaipėdos senjorams – ypatingas dėmesys

2015-ieji Klaipėdoje oficialiai paskelbti Senjorų metais. Jau šį šeštadienį, sausio 24 d. įvyks pirmasis renginys – Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijos choro „Sidabro gija“ organizuojamas koncertas „Senjorų metus pasitinkant“.

Klaipėdiečiai rudenį nuobodžiauti neketina

Nors ruduo jau įsibėgėjo, kol kas Klaipėdos gatvėse ir aikštėse karaliauja ne melancholiškos, o džiugios nuotaikos. Gamtos ir „auksinių“ orų teikiamą įkvėpimą spalį verta išnaudoti prasmingai – pasirūpinant gera savijauta. Daugybę būdų, kaip tai galima padaryti, siūlo nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“.

V. Bareikis nuogas lakstė lietuje (12)

Į personažus privaloma visapusiškai įsijausti – taip savo teatro judėjimo „No theatre“ aktorius moko režisierius Vidas Bareikis. Todėl pavieniai klaipėdiečiai trečiadienį paryčiais, kai pliaupė lietus, galėjo stebėti neįprastą vaizdą – po miestą lakstančių nuogų žmonių būrelį.

Klaipėdoje – mažųjų keramikų ir Nomedos Marčėnaitės parengta paroda (2)

Klaipėdoje gegužės 28 dieną, 17.30 val. Herkaus galerijos (Herkaus Manto g. 22, Klaipėda) II aukšto fojė atidaroma netradicinė paroda „Matau pasaulį kitaip“. Parodos eksponatai – keramikos darbai, kuriuos sukūrė regėjimo negalią turintys vaikai bei Lapių vaikų globos namų ugdytiniai. Jauniesiems menininkams kūrybinių dirbtuvių metu atsiskleisti padėjo projekto „Matau pasaulį kitaip“ ambasadorė Nomeda Marčėnaitė. Parodą galima aplankyti nemokamai.