Festivaliui – specialus džiazo kvapas

 (1)
Klaipėdos pilies džiazo festivalis nuo šio gali pasigirti ne tik savo unikalia, tik šiam uostamiesčio renginiui būdinga nenuilstama dvasia, bet ir tuo, kad yra kone vienintelis festivalis Lietuvoje turintis ir specialiai jam sukurtą kvapą.
Inga Grubliauskienė
© Organizatorių nuotr.

Vasara, džiazu ir tikra emocija pasižymintį džiazo kvapą Klaipėdos pilies džiazo festivaliui sukūrė natūralios lietuviškos kosmetikos VIVI specialistai. Festivaliui VIVI taip pat pagamins ir specialų dušo gelį.

„Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie renginio, kur vertinama kokybė, o kartu ir kūrybinė improvizacija. VIVI specialiai šiam festivaliui paruoš du produktus – džiazo kvapą bei dušo gelį, kad svečiai ir po festivalio su geriausiomis emocijomis galėtų prisiminti savo potyrius, o taip pat ir džiaugtis produktų funkcijomis, poveikiu“, – sakė VIVI vadovas Laimutis Kumetis.

Džiazo kvapo kūrėju tapo su VIVI bendradarbiaujantis kunigas Valerijus Rudzinskas.

„Gal iš pažiūros taip ir neatrodo, tačiau kvapai itin susiję su muzika. Skirtingi jų elementai, kaip ir skirtingos natos, vystosi, keičiasi, atsiskleidžia. Kaip ir džiazo muzika, taip ir jo kvapas veikia žmogaus būseną ir emocijas, kažkuo jį praturtina. Sukūrėme energizuojantį ir gaivų natūralių indiškų eterinių aliejų mišinį džiazo festivaliui, kurio kompozicija įprasmins ir primins svečiams pačias geriausias ir tikriausias festivalio emocijas. Gintaro ataras, gardenijų žiedai, natūralus obuolių aromatas – šis mišinys kvepės vasara, kvepės džiazu ir ta tikra emocija, atsirandančia patiriant natų – kvapo ar muzikos – improvizaciją“, – teigė tėvas V. Rudzinskas.

Klaipėdos pilies džiazo festivalis šiemet vyks birželio 5-7 d. Kruizinių laivų terminale.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Renginiai ir pramogos

Parodė paukščius už 1000 eurų - sudomino net A. Bosą (25)

Dekoratyvinės vištos ir balandžiai, kurių tarptautinė paroda šeštadienį surengta Klaipėdoje, prikaustė daugybės žmonių dėmesį. Tarp lankytojų buvo ir verslininkas Antanas Bosas, kuris pats augina nemažai balandžių, tad jų veislės jį ypač domina.

Šiemet Klaipėdos senjorams – ypatingas dėmesys

2015-ieji Klaipėdoje oficialiai paskelbti Senjorų metais. Jau šį šeštadienį, sausio 24 d. įvyks pirmasis renginys – Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijos choro „Sidabro gija“ organizuojamas koncertas „Senjorų metus pasitinkant“.

Klaipėdiečiai rudenį nuobodžiauti neketina

Nors ruduo jau įsibėgėjo, kol kas Klaipėdos gatvėse ir aikštėse karaliauja ne melancholiškos, o džiugios nuotaikos. Gamtos ir „auksinių“ orų teikiamą įkvėpimą spalį verta išnaudoti prasmingai – pasirūpinant gera savijauta. Daugybę būdų, kaip tai galima padaryti, siūlo nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“.

V. Bareikis nuogas lakstė lietuje (12)

Į personažus privaloma visapusiškai įsijausti – taip savo teatro judėjimo „No theatre“ aktorius moko režisierius Vidas Bareikis. Todėl pavieniai klaipėdiečiai trečiadienį paryčiais, kai pliaupė lietus, galėjo stebėti neįprastą vaizdą – po miestą lakstančių nuogų žmonių būrelį.

Klaipėdoje – mažųjų keramikų ir Nomedos Marčėnaitės parengta paroda (2)

Klaipėdoje gegužės 28 dieną, 17.30 val. Herkaus galerijos (Herkaus Manto g. 22, Klaipėda) II aukšto fojė atidaroma netradicinė paroda „Matau pasaulį kitaip“. Parodos eksponatai – keramikos darbai, kuriuos sukūrė regėjimo negalią turintys vaikai bei Lapių vaikų globos namų ugdytiniai. Jauniesiems menininkams kūrybinių dirbtuvių metu atsiskleisti padėjo projekto „Matau pasaulį kitaip“ ambasadorė Nomeda Marčėnaitė. Parodą galima aplankyti nemokamai.