Delfinariume per Kalėdas – įspūdingos dovanos

Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume – jau šventinės nuotaikos. Keletą dienų čia repetuoja Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai, rengdami bendrą su delfinais kalėdinį pasirodymą „Neriam į Kalėdas“, kuris bus rodomas delfinariume gruodžio 19, 20, 21, 25, 26 27, 28 dienomis.
delfinai
© Organizatorių nuotr.

Jūrų muziejaus akvariumas yra rekonstruojamas, todėl lankytojai negali pamatyti tikrų pingvinų. Tačiau muziejininkams talkinantys jaunieji aktoriai patys nusprendė įsikūnyti į šiuos nuostabius jūrinius paukščius.

„Juk Kalėdos – stebuklų metas“, – juokavo aktoriai, rengdamiesi frakus. Šie personažai pasitiks mažuosius delfinariumo lankytojus jau prieš vaidinimą fojė ir kurs čia mini pasirodymus, įtraukdami visus susirinkusius.

Aktoriai šoks ir dainuos, konkuruodami su pagrindiniais artistais – delfinais. Kalėdiniame spektaklyje karaliauja laukimo dvasia – juk mažieji ir šiais, virtualių stebuklų laikais, tiki ir laukia tikrų Kalėdų Senelių su tikromis dovanomis.

Vieną dovaną tikrai gaus visi, kurie apsilankys šiame spektaklyje. Tai – galimybė pasigrožėti delfinų gebėjimais. Dabar delfinariume gyvena devyni delfinai, jauniausiajam jų dar nėra vienerių metukų.

Dar šeši delfinai yra likę Graikijos Atikos zoologijos sodo delfinariume, į kurį buvo perkelti prasidėjus delfinariumo rekonstrukcijai. Prieš metus, atnaujinus delfinariumo salę ir baseiną, buvo pradėti rodyti delfinų pasirodymai.

Kitąmet planuojama užbaigti viso delfinariumo rekonstrukciją. Po rekonstrukcijos jis prasiplės delfinų terapijos centru ir lagūna po atviru dangumi, kurioje šiltuoju metu laiku bus demonstruojami pasirodymai, vedami edukaciniai užsiėmimai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Renginiai ir pramogos

Parodė paukščius už 1000 eurų - sudomino net A. Bosą (25)

Dekoratyvinės vištos ir balandžiai, kurių tarptautinė paroda šeštadienį surengta Klaipėdoje, prikaustė daugybės žmonių dėmesį. Tarp lankytojų buvo ir verslininkas Antanas Bosas, kuris pats augina nemažai balandžių, tad jų veislės jį ypač domina.

Šiemet Klaipėdos senjorams – ypatingas dėmesys

2015-ieji Klaipėdoje oficialiai paskelbti Senjorų metais. Jau šį šeštadienį, sausio 24 d. įvyks pirmasis renginys – Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijos choro „Sidabro gija“ organizuojamas koncertas „Senjorų metus pasitinkant“.

Klaipėdiečiai rudenį nuobodžiauti neketina

Nors ruduo jau įsibėgėjo, kol kas Klaipėdos gatvėse ir aikštėse karaliauja ne melancholiškos, o džiugios nuotaikos. Gamtos ir „auksinių“ orų teikiamą įkvėpimą spalį verta išnaudoti prasmingai – pasirūpinant gera savijauta. Daugybę būdų, kaip tai galima padaryti, siūlo nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“.

V. Bareikis nuogas lakstė lietuje (12)

Į personažus privaloma visapusiškai įsijausti – taip savo teatro judėjimo „No theatre“ aktorius moko režisierius Vidas Bareikis. Todėl pavieniai klaipėdiečiai trečiadienį paryčiais, kai pliaupė lietus, galėjo stebėti neįprastą vaizdą – po miestą lakstančių nuogų žmonių būrelį.

Klaipėdoje – mažųjų keramikų ir Nomedos Marčėnaitės parengta paroda (2)

Klaipėdoje gegužės 28 dieną, 17.30 val. Herkaus galerijos (Herkaus Manto g. 22, Klaipėda) II aukšto fojė atidaroma netradicinė paroda „Matau pasaulį kitaip“. Parodos eksponatai – keramikos darbai, kuriuos sukūrė regėjimo negalią turintys vaikai bei Lapių vaikų globos namų ugdytiniai. Jauniesiems menininkams kūrybinių dirbtuvių metu atsiskleisti padėjo projekto „Matau pasaulį kitaip“ ambasadorė Nomeda Marčėnaitė. Parodą galima aplankyti nemokamai.