Jūros įkvėpta D. Grybauskaitė pirko nesiderėdama

 (179)
Klaipėdoje vykstančioje Jūros šventėje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė atvyko ir tautodailininkų mugę.
Jūros šventė
© M.Milinio nuotr.

Čia Jos ekscelencija visiškai nesiderėjo ir išleido net kelis šimtus litų.

Prezidentė pasivaikščiojimą po mugę pradėjo nuo pozavimo nuotraukai ant Biržos tilto, restauruotos barkentinos „Meridianas“ fone.

Pakeliui šalies vadovė sustojo prie smuiku griežiančios mergaitės ir į delną įbruko pinigą. „Duodu slapta, kad niekas nematytų, kiek“, - sukuždėjo į ausį jaunajai muzikantei D. Grybauskaitė.

Vėliau D. Grybauskaitė pasuko prekybininkų palapinių link. Čia ji įsigijo vaistažolių pundelį, skarą, pirko Jurbarko rajone pagamintos giros ir alaus.

Duonos pardavėjai iš prezidentės nepaėmė nė lito. Didžiulį duonos kepalą jie tiesiog padovanojo.

Užtat plačiausiai piniginę praverti teko žuvies pardavėjų paviljone.

Čia D. Grybauskaitė nusipirko du rūkytus karšius, rūkytą šamą ir unguriukų.

Pasivaikščiojimą po mugę D. Grybauskaitė baigė prie Kuršių marių, Šiaurės rage.

Apibendrindama pirkinius, šalies vadovė sakė: „Pinigų išleidau daug. Pirkau žuvies. Ne tik sau, ir visai komandai. Taip pat giros ir alaus vakarui. Nes vakarosime prie jūros, lauksime kitos dienos. Kadangi plauksiu laivu į jūrą, kur leisime gėles, pagerbdami žuvusius jūrininkus. Pirkau papuošalus, dar kažką. Žodžiu, šventinė nuotaika yra šventinė nuotaika. Esu įsitikinusi, kad Jūros šventė – tai visos Lietuvos šventė. Juk Klaipėda – mūsų pasididžiavimas, mūsų vartai į pasaulį visuomet buvo ir lieka. Labai dinamiškas miestas, vėjų miestas, su nuostabiom vėtrungėms. Kai čia atvažiuoji, visuomet nuotaika pagerėja, energijos daugiau atsiranda. Nes jūra įkvepia“.

DELFI paklausta, kodėl nesiderėjo, Jos ekscelencija atsakė, kad ji perka ne dėl prekės o dėl žmogaus.

„Jei patinka žmogus, perku iš jo. Nes svarbu ne tik prekė, kurią įsigyju, bet ir bendravimas su žmogumi. Taigi, į prekybą mugėse žiūriu šiek tiek kitaip“, - atsakė šalies vadovė.

D. Grybauskaitė mugėje mielai fotografavosi su visais panorėjusiaisiais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Miesto pulsas

Į Klaipėdą atplaukė suskystintų gamtinių dujų krovinys (35)

Į Klaipėdą sekmadienį atplaukė ketvirtasis komercinis suskystintų gamtinių dujų krovinys.

Klaipėdoje naikinamas mokestis už šunis ir kates (21)

Uostamiesčio politikai nutarė panaikinti daugiau nei 10 metų galiojusią rinkliavą už daugiabučiuose laikomus šunis ir kates. Tikimasi, kad šis sprendimas gyvūnų savininkus paskatins aktyviau ženklinti juos specialiomis mikroschemomis. Be to, nuo kitų metų toks gyvūnų ženklinimas bus privalomas.

Klaipėdietis guldo valstybę ant menčių (30)

Klaipėdos miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti civilinė byla, kurioje teisininkas Sergejus Juzikas pateikė ieškinį Lietuvos valstybei, kuri turėtų atsakyti už Klaipėdos prokuratūros bei Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) policijos pareigūnų klaidas.

Šildymo sezono pradžia Klaipėdoje: pigiau nei pernai (2)

Tradiciškai spalio viduryje Klaipėdoje prasideda šildymo sezonas. Centralizuotai šilumą miestui tiekiančios AB „Klaipėdos energija“ skaičiavimais, šiemet spalio mėnesį šilumos kaina uostamiestyje bus 8,1 procento mažesnė už 2013 metų spalio mėnesio kainą.

Svarsto: gal rytais neįsileisti gyvenančių ne Klaipėdoje (100)

Klaipėdos politikai sukruto - jei emigracija į užmiestį nesiliaus, kyla reali grėsmė prarasti didmiesčio statusą.