aA
Siekdamas stiprinti šalies smulkaus verslo plėtros galimybes, „Swedbank“ antrus metus pristato Smulkaus verslo akademiją „Kiekvienas gali“. Šio projekto metu dešimt įmonių iš visos Lietuvos ieškos galimybių savo verslo stiprinimui, o jų mentoriais ir patarėjais taps žinomi šalies verslo lyderiai ir patyrę verslo konsultantai iš tokių bendrovių, kaip „Acme Grupė“, „Katalista Ventures“, „PakMarkas“, „Deeper“, „Rait Group“.
Šalies smulkiųjų verslų augimui skatinti − verslo akademija: kviečia registruotis
© Shutterstock

„Praėjusiais metais dešimt smulkiųjų įmonių, pasiryžusių siekti tvaraus verslo augimo, pakvietėme į Smulkaus verslo akademiją. Matydami teigiamus realius pokyčius dalyvių versluose ir norėdami toliau prisidėti prie smulkaus šalies verslo stiprinimo, šiemet vėl pristatome „Kiekvienas gali" smulkaus verslo akademijos programą", – pranešime spaudai sako Rasa Verkauskaitė-Kazanskienė, „Swedbank" Smulkių verslo klientų ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Pasak R. Verkauskaitės-Kazanskienės, praėjusių metų programa jos dalyviams bei projektą stebėjusiai interneto auditorijai leido įsitikinti sisteminio požiūrio į verslą svarba. Pirmosios akademijos dalyvių patirtis parodė, kad tinkamai valdomi procesai pardavimų, rinkodaros, personalo, finansų ir kitose įmonei aktualiose srityse yra verslo stiprinimo ir augimo pagrindas.

„Daugelis smulkiojo verslo atstovų įvardina, kad jų tikslas – auginti savo verslą. Tačiau dažnai smulkaus verslo savininkai yra taip įsisukę į kasdienius verslo rūpesčius, kad tiesiog neturi laiko ne tik augimo planams įgyvendinti, bet ir jiems sukurti. Todėl pirmasis iššūkis akademijos dalyviams − įvertinti savo verslą bei jo augimo galimybes", – komentuoja „Swedbank" atstovė.

Kiekvienai akademijoje dalyvaujančiai smulkiai įmonei bus priskirtas individualus mentorius, kuris su dalyviu dalinsis savo patirtimi ir įžvalgomis visos programos metu.

Šiemet dalyvių mentoriais taps tokie verslo praktikai, kaip Virginijus Gumbaragis („PakMarkas"), Dovilė Končak („Rait Group"), Donatas Malinauskas („Deeper"), Sergej Artemiuk („Acme Grupė"), Vytautas Matulevičius („Bosanova"), Greta Monstavičė („Katalista Ventures"), Karolina Barasnevičiūtė („Newcrush"), Julius Urbanavičius („Alwark"), Justina Klyvienė („Future Leadership") bei koučeris Povilas Petrauskas, kuris atstovauja akademijoje naudojamai verslo stiprinimo metodologijai „System Business Coach".

Akademijos dalyviai programos metu turės galimybę išgirsti vertingų įžvalgų iš tokių šalyje gerai žinomų įmonių, kaip „Tesonet", „IKEA", „Deeper", „Bolt", „Omniva", „Omnisend", „Rimi", taip pat inovacijų laboratorijos „Future Leadership" atstovų. Jie savo pranešimuose dalinsis praktinėmis įžvalgomis, atradimais ir išmoktomis pamokomis lyderystės, procesų, rinkodaros ir pardavimų, personalo bei finansų valdymo srityse.

„Vienas iš pagrindinių Smulkaus verslo akademijos tikslų yra sutelkti kuo daugiau smulkių verslų ir padėti jiems augti. Todėl pranešimus, kuriuos skaitys didžiausių bei daug vertingos patirties sukaupusių verslų atstovai, taip pat galės stebėti ir visi siekiantys auginti savo verslą ar dar tik galvojantys apie jo įsteigimą", − sako R. Verkauskaitė-Kazanskienė.

Pasak „Swedbank" atstovės, į akademiją bus atrenkamos įmonės iš skirtingų miestų ir kuo įvairesnių veiklos sektorių, tad galimybių ir idėjų savo verslo stiprinimui galės atrasti ir šį projektą stebintys kitų verslų atstovai.

Į „Kiekvienas gali" smulkaus verslo akademiją bus atrinkta 10 įmonių iš visos Lietuvos, kurios veikia daugiau kaip 2 metus ir kurių metinės pardavimų pajamos siekia iki 2 mln. eurų. Akademijos programa startuos 2023 m. sausio pradžioje ir tęsis iki vasario mėnesio pabaigos.

Paraiškas dalyvauti programoje šalies smulkieji verslininkai gali pateikti projekto svetainėje www.kiekvienasgali.lt iki š. m. lapkričio 27 d.

Specialusis projektas „Smulkaus verslo akademija“
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(2 žmonės įvertino)
3.0000

Top naujienos

Statybos Žvėryne pakvipo skandalu: kas iš tiesų vyksta prestižiniame Vilniaus rajone (1)

Statybos darbus Vilniaus Žvėryno mikrorajone pastebėjusiems gyventojams kilo įtarimų, kad...

Vilniečių laukia rimti nepatogumai: viešojo transporto teks ilgai laukti, jis bus perpildytas (2)

„ Vilniaus viešojo transporto “ vairuotojai nuo pirmadienio pradeda streiką ir dėl to daugelyje...

Vatikanui – bjaurus Rusijos kerštas papildyta (5)

Vatikano interneto svetainė trečiadienio vakarą buvo neprieinama, pranešė Šventojo Sosto spaudos...

Majauskas: atlieku savo pareigas sąžiningai, esu pasiruošęs jas toliau ir vykdyti (8)

Aistros didžiausioje valdančiojoje Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų...

Aurimui Valujavičiui teko atidėti istorinę kelionę per Atlantą: koją pakišo motulė gamta

Keliautojas Aurimas Valujavičius jau šiomis dienomis ketino pasinerti į didžiausią savo...

Verslas PliusJulija Leimonė

Prieš daugiau nei metus barberių saloną įkūrusi kauniečių trijulė džiaugiasi – verslas kyla stačia kreive aukštyn

Kaune, Kęstučio gatvėje , akį traukia daugybė verslų, tačiau jau anksčiau pastebėjau, kad...

Mykolas Katkus: provincijos dramoje į faktus apie „Financial Times“ niekas neatkreipė dėmesio

Nerimstant diskusijoms apie šią savaitę kilusį skandalą, kai paaiškėjo, kad britų portalo „...

URM: Rusijos ambasados Lietuvoje darbuotojas paskelbtas nepageidaujamu asmeniu

Rusijos ambasados darbuotojas ketvirtadienį paskelbtas nepageidaujamu Lietuvoje asmeniu už veiklą,...

Karšto vyno kaina sostinės Kalėdų mugėje vilnietę pribloškė: o žmonės vis tiek rikiuojasi (14)

Kartu su Kalėdų eglės įžiebimu Vilniaus Katedros aikštėje prasidėjo ir šventinė mugė. Čia...

Karo ekspertai apie lūžį agresoriaus kariuomenėje: rusai keičia savo kovos koncepciją (2)

Pilietinio gynybos ir saugumo analizės centro „Locked N‘ Loaded“ ekspertai teigia, kad, anot...