#Manotraukinukas

Taisyklės

Konkurso pavadinimas – „#manotraukinukas“

Konkursas pasiekiamas adresu:
https://www.delfi.lt/projektai/kaledu-traukinukas/?cat=manotraukinukas

Konkurso trukmė: nuo 2016 m. lapkričio 26 d. iki 2017 m. sausio 7 d.

Konkurso organizatorius - UAB DELFI

Žaidimo esmė: dalyviai privalo įkelti nuotrauką su grotažyme #manotraukinukas. Nuotraukoje gali matytis: Kalėdų traukinukas (galima užfiksuoti važiavimo momentą, vaizdą pro langą, traukinuką prie stotelės, traukinuką mieste), Kalėdų traukinuko stotelė (fotografija gali būti prie stotelės, stotelėje, sėdint ant suoliuko, asmenukė su stotelės fragmentu ir pan.).

Finalo metu (2017 m. sausio 9 d.) iš visų dalyvių burtų keliu bus atrinktos trys prizinės vietos, kurioms ir atiteks konkurso prizai.

Konkurso prizai:

· 1 vieta – šeimos/draugų/grupės fotosesija (6 asmenims);

· 2, 3 vietos – pusės metų pasirinkto žurnalo (Moteris, Tavo vaikas, Mano namai, Panelė, Cosmopolitan) prenumerata;

Prizai laimėtojams bus pristatyti arba išsiųsti el. paštu.

Apie laimėjimą laimėtojai bus informuoti asmeniškai.

Konkurso dalyviai užsiregistravę sutinka, kad dalyvavimo žaidime tikslais UAB DELFI (įmonės kodas 125483974, adresas Gynėjų g. 16, 01109, Vilnius.) rinktų ir tvarkytų jų asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono Nr., el. pašto adresą). Dalyviai supranta, kad aukščiau išvardytų asmens duomenų pateikimas ir sutikimas su jų tvarkymu yra būtina dalyvavimo žaidime sąlyga. Dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti žaidime.

Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.

Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teisę UAB DELFI bei jos nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų vardus ir pavardes. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Papildoma informacija apie konkursą teikiama el. paštu: konkursas@delfi.lt.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.