Šį vakarą į Druskininkus atvykęs šventinis ekspresas „Kalėdų kryptis – Druskininkai“ buvo tiesiog perpildytas. Stoties „Druskininkų pramogų aikštė“ Švenčių laukimo salę užtvindė keleiviai, atvykę 1-uoju reisu į Kalėdų eglės įžiebimo šventę. Juk laukė vakaras, pilnas gerumo, muzikos, spindesio, linksmų pramogų, kvapų ir skonių!

Druskininkų eglutė, nuotr. Justinas Kyga

Druskininkiečiai juokauja, kad žvaigždės labai myli Druskininkus. Pavasarį jos nusileidžia į pražydusius narcizų laukus, o žiemą kuria įmantrius žvaigždynų raštus ant Kalėdų eglės šventinio rūbo.

Druskininkų eglutė, nuotr. Justinas Kyga

Nors eglė šiemet padabinta tradiciniu apdaru ir papuošta karališka aukso karūna, meninės šviesų instaliacijos leido sukurti jos naują įvaizdį – žiemos karalienės rūbas suspindo akinančiu deimantiniu žėrėjimu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Druskininkų eglės įžiebimas

Vakare įsijungus specialiai parinktam apšvietimui ir tarp eglės šakų paslėptiems lazeriams, Pramogų aikštės šventinę erdvę nuklojo efektingas šviesų ir spalvų žaismas, kuris sukūrė įspūdį tarsi danguje mirgantys
žvaigždynai nusileido ant žemės. Aikštę apgaubė pasklidęs žvaigždžių ūkas, kuris ėmė sekti paslaptingą švytinčios nakties pasaką.

Tą patį vakarą Gydyklų parke, aplink Muzikinį fontaną suspindo per pusšimtis originalių, verslo ir bendruomenės sukurtų kalėdinių eglučių. Parke įsikūrusios eglutės ir kalėdinės kompozicijos kaip visada
stebina savo fantazija ir išradingumu. Prie fontano įsitaisė ir ypatinga eglutė – Druskininkų bendrystės eglutė, ant kurios kiekvienas druskininkietis ir kurorto svečias gali pakabinti savo žaisliuką.

Druskininkų eglės įžiebimas

Scenoje pagaliau pasirodžius žvaigždžių ūke pasiklydusiam Seneliui Kalėdai, visa aikštė suskambo nuo mažųjų džiaugsmingo klegesio, aikčiojimo ir katučių. Ko gi daugiau bereikia?

Įžiebus eglę, aikštę užliejo muzika: savo dainas dovanojo druskininkietės Evita Cololo, Indraya, Amanda, Ema, Karolina, Rūta Kotryna ir Ronata. Taip Druskininkai pradėjo gražiausių metų švenčių laukimą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės