Britų nacionalinio transliuotojo BBC interneto puslapyje „Newsround“ straipsnyje apie įspūdingiausias šių metų Kalėdų egles pirmoji – Vilniaus pagrindinė miesto eglutė. Trumpas prierašas pabrėžia, kad kalėdinės eglutės įžiebimas pritraukė didelę minią žmonių. Be to, pridedama, kad eglutė yra tvari, nes sukonstruota iš pažeistų medžių dalių. Iš viso jai sukurti panaudota 6 tūkst. šakų.Vilniaus kalėdinei pažibai pavyko patekti ir į vieną populiariausių JAV televizijos naujienų kanalų. „Fox News“ televizijos kanalas savo „Facebook“ paskyroje amerikiečiams parodė, kaip šiemet žiba sostinės Katedros aikštės puošmena. Televizijos įrašą ir nuotraukas pamėgo apie 12 tūkst. socialinio tinklo vartotojų, dar 1,2 tūkst. kartų įrašu buvo pasidalinta.

Dėmesio šachmatų karaliene pavirtusi eglė sulaukė ir Kinijoje. Nuotraukos ir eglės aprašymas buvo pastebėtas Kinijos didžiausioje žiniasklaidos organizacijoje „Xinhua“. Vilniaus kalėdinės eglutės vaizdais savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo ir Kinijos centrinė televizija (CCTV).
Vilniaus miesto plėtros ir turizmo agentūra „Go Vilnius“ taip pat prisidėjo išplatindama informaciją anglų kalba apie šiųmetinę sostinės eglę. Jų žinia apie šachmatų tema sužibusią elgę buvo išspausdinta keliuose kelionių naujienų portaluose ir bloguose.

Pagyrų šiemet Vilnius sulaukė ir iš Briuselyje įsikūrusios keliones Europoje skatinančios organizacijos „European Best Destinations“. Tiesa, gražiausios eglutės rinkimuose Europoje dalyvavo pernykštė Katedros eglutė, kurios tema buvo laikas. Komplimentų 27 metrų aukščio eglei taip pat negailima dėl jos tvarumo, bet kartu nepamirštama pagirti ir jos spindesio, kurį sukuria kilometrai lempučių. Gražiausios kalėdinės eglės rinkimų balsavime dalyvavo 14 tūkst. keliautojų iš 82 valstybių.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (202)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės