„Mielieji,

noriu visus Jus pasveikinti su Šventomis Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais. Nepasiduokime pagundai matyti tik tamsius rūpesčių debesis ir pro juos nepastebėti vilties bei bendrystės prošvaisčių.

Šis laikotarpis – puikus metas į pasaulį pažvelgti puoselėjančiu žvilgsniu ir padėkoti. Už nugalėtus sunkumus, artimus mus mylinčius žmones, kasdienybės grožį, net ir mažiausias gerumo apraiškas.

Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad šiemet Kalėdas sutinkame kaip ir anksčiau – su artimaisiais prie tikro, o ne nuotolinio stalo. Tačiau naujos viruso mutacijos kelia nerimą, tad geriausia dovana sau ir savo artimiesiems yra ne kas kita, o jums priklausantis skiepas. Turime ir toliau būti budrūs, saugoti savo ir kitų sveikatą, solidariai naudotis turimais ginklais prieš virusą. Nuo mūsų elgesio per šventes ir atsakingumo priklausys, kaip gyvensime metų pradžioje. Įžiebkime viltį, kad net ir didžiausi iššūkiai gali būti įveikti, jei tik veikiame kartu.

Ačiū visiems, kurie tai supranta. Linkiu, kad Šventų Kalėdų jaukumas, tikrumas ir šviesa paliestų kiekvieną iš mūsų, o Naujuosius metus įsileistume kaip naują galimybę atrasti pasaulio grožį ir siekti svajonių išsipildymo. Būkite sveiki ir laimingi“, – sveikindama tautiečius kalba Premjerė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)