„Šis laikotarpis – puikus metas į pasaulį pažvelgti puoselėjančiu žvilgsniu ir padėkoti. Už nugalėtus sunkumus, artimus mus mylinčius žmones, kasdienybės grožį, net ir mažiausias gerumo apraiškas.

Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad šiemet Kalėdas sutinkame kaip ir anksčiau – su artimaisiais prie tikro, o ne nuotolinio stalo. Tačiau naujos viruso mutacijos kelia nerimą, tad geriausia dovana sau ir savo artimiesiems yra ne kas kita, o jums priklausantis skiepas. Turime ir toliau būti budrūs, saugoti savo ir kitų sveikatą, solidariai naudotis turimais ginklais prieš virusą. Nuo mūsų elgesio per šventes ir atsakingumo priklausys, kaip gyvensime metų pradžioje. Įžiebkime viltį, kad net ir didžiausi iššūkiai gali būti įveikti, jei tik veikiame kartu.

Ačiū visiems, kurie tai supranta. Linkiu, kad Šventų Kalėdų jaukumas, tikrumas ir šviesa paliestų kiekvieną iš mūsų, o Naujuosius metus įsileistume kaip naują galimybę atrasti pasaulio grožį ir siekti svajonių išsipildymo. Būkite sveiki ir laimingi“, – sakoma kalėdiniame premjerės I. Šimonytės sveikinime.

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)