Šventinį penktadienį Plungėje svečiavosi Kalėdų Senelis su šaunia palyda, kalėdinę pasaką vaikams sekė miško gyvūnai, koncertą dovanojo Plungės kultūros centro kolektyvai „Hera“ ir „Hello“, taip pat – aktorius Marius Jampolskis, aikštėje vyko kalėdinė mugė. Šventinius palinkėjimus susirinkusiesiems perdavė Plungės rajono savivaldybės vadovai.

Tęsiant tradicijas šį gruodį Plungė nusimes kasdienį rūbą ir išradingų žmonių dėka taps puošniu, spindinčiu Kalėdų laukimo miestu. Miesto gyventojai, įstaigų, organizacijų darbuotojai kviečiami padabinti savo langus, lauko erdves ir kiemus. Kaip ir kasmet, originaliausios pastangos bus įvertintos.

Vaikų džiaugsmui nuo lapkričio pabaigos kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose veikia Kalėdų Senelio rezidencija, o suaugusieji taip pat kviečiami rūmuose praleisti kalėdinę popietę ir paskanauti poniškų desertų.
Eglės įžiebimas Plungėje

Gruodį eglutės įžiebimo šventės vyks ir Plungės rajono miesteliuose ir gyvenvietėse, savose bendruomenėse. Žemaitės memorialiniame muziejuje Bukantėje rengiamas adventinis vakaras „Po gruodžio žvaigždėm“, Platelių dvaro sodyboje, amatų centre, pamokys, kaip nusimegzti pirštines, floristai jau kviečia į kalėdinių vainikų dirbtuves, o Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai ir mokytojai – į nuotaikingą koncertą visuomenei.

Plungės turizmo informacijos centras ragina neskubant pasivaikščioti su gidais po kalėdinį Plungės miestą ir aplankyti vietas, kuriose gyveno garsūs žmonės. Kiekvienos ekskursijos pabaigoje lauks saldi medaus ir kitų bičių produktų degustacija.

Šiemet Plungės kultūros centre planuojamas tradicinis šventinis koncertas visai šeimai („Kalėdos kelyje“) numatytas ne Kalėdų rytą, o gruodžio 23-ąją, tradicinis kamerinis vakaras „Senuosius palydint“ vyks kaip įprasta – gruodžio 29-osios vakarą.

Kviečiame pasidžiaugti puošniu Plungės miestu, aktyviai dalyvauti renginiuose, prisidėti prie miesto puošybos ir gera nuotaika praskaidrinti žiemos švenčių laukimą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės