„Siauruko Kalėdų senelis jau atvyko į Vilnių, o netrukus prikaupęs dovanų atvyks į Surdegį, kur šiemet vyks išskirtinė šventinė kalėdinė programa. Švytintis siaurukas visus keliautojus atveš į Surdegio geležinkelio stotį, kur laukia įvairios linksmybės, pasakojimai, Kalėdinių eglučių labirintas ir karštas gėrimas su meduoliais“, – pranešime spaudai sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius Darius Liutikas.

Pirmąjį Pabaltijo Kalėdų Senelių sąskrydį, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai, suorganizavo šalies sostinės – 700 metų jubiliejų švenčiančio Vilniaus Kalėdų Senelis.

Tarptautinio sąskrydžio metu Seneliai dalinosi darbo patirtimi ir paslaptimis, naujausiomis žiniomis ir įžvalgomis. Kalėdų senelių būryje buvo nesunku atpažinti išskirtiniais Kalėdiniais rūbais pasidabinusį Siauruko Kalėdų senelį.

Sąskrydžio dalyviai apsilankė Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinyje Istorijų namai ir apžiūrėjo veikiančią tarptautinę parodą „Tikėti ar netikėti: sąmokslo teorijos“.

Lietuvos nacionalinio muziejaus Gedimino pilies bokšte, Baltijos kelio salėje buvo iškilmingai pasirašyta Kalėdų Senelių deklaracija, užtikrinanti, kad Kalėdos šiais metais įvyks, tad visi vaikai, laukiantys šventinių dovanų, jų sulauks. Taip pat surengta ir bendra Kalėdų Senelių fotosesija prie Gedimino pilies bokšto ir Vilniaus panoramos.

Primename, kad jau netrukus, gruodžio 2 d. Anykščiuose ir Panevėžyje startuos „Kalėdinis siaurukas 2023“. Švytinčio Kalėdinio siauruko reisai kursuos visą Kalėdinį laikotarpį nuo gruodžio 2 d. iki sausio 6 d. maršrutais Anykščiai – Surdegis – Anykščiai ir Panevėžys - Surdegis - Panevėžys.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją