Savo eglutes eksponuos dvidešimt septynios rajono įstaigos. Tarp jų švietimo įstaigos – Aukštadvario, Lentvario Motiejaus Šimelionio, Henriko Senkevičiaus, Trakų Vytauto Didžiojo, Paluknio Longino Komolovskio, Rūdiškių ir Trakų gimnazijos, Senųjų Trakų Kęstučio ir Onuškio Donato Malinausko progimnazijos, Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla, Trakų meno mokykla, Trakų suaugusiųjų mokymo centras. Džiugins ir mažųjų kūriniai – miesto gyventojams ir svečiams savo eglutes dovanos Trakų lopšelių-darželių „Obelėlė“ ir „Ežerėlis“, Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“, Senųjų Trakų darželio, Lentvario lopšelių-darželių „Svajonėlė“ ir „Šilas“, Rūdiškių vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“, Trakų ir Lentvario pradinių mokyklų ugdytiniai. Taip pat eglutes Karaimų gatvėje įžiebs Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centras, Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Trakų neįgaliųjų užimtumo centras, Trakų jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariatas ir UAB „Trakų paslaugos“.

Praeivius šalia Trakų kultūros ir meno centro jau stebina nuostabi gyva Kalėdų eglutė. Ją miestui padovanojo gydytojos Ramutės Malčienės šeima.

Ši eglutė bei Karaimų gatvės eglučių alėja įsižiebs kartu su pagrindine miesto egle Vytauto Didžiojo krante (Karaimų g. 57A) gruodžio 1-ąją, tarsi pakviesdamos leistis į užburiančią kalėdinę pasaką. Pajutus žiemos žvarbą, sušildys šilta arbata ir skanėstai Karaimų gatvėje vyksiančioje mugėje. Joje savo dirbinius, gaminius pristatys amatininkai, verslininkai, ūkininkai. Jau artėjantį savaitgalį nerti į žiemos siautulį pakvies ir čiuožykla, visą žiemą veiksianti Apžvalgos aikštelėje priešais Trakų Salos pilį.

Trakų meno mokykloje vyks kūrybinės dirbtuvės „Kalėdų fabrikas“, mažuosius džiugins klajojantis Kalėdų Senelio paštas, kiekvieną savaitgalį pakviesiantis vis į kitą miesto erdvę. Kalėdų nuotaika dalysis Trakų kultūros ir meno centras, pasiūlydamas visą pluoštą renginių, ir poilsio kompleksas „Slėnis“, gruodį raginsiantis atvykti į Kalėdų Senelio rezidenciją ir dalyvauti įvairiose kalėdinėse veiklose.