Naujuose Skaisgirių namuose Kalėdų eglutę papuošė ir tikras sniegas

 (64)
Televizijos prodiuserio Rolando Skaisgirio ir jo žmonos, viešųjų ryšių specialistės Vaidos namuose jau kvepia Kalėdomis. Žinoma pora jau padabino savo žaliaskarę. Tiesa, jai pasirinkta gana netradicinė vieta - apsnigtas vidinis namų kiemelis, esantis pačiame svetainės viduryje.
Rolandas Skaisgirys ir Vaida Poderytė
© DELFI / Kiril Čachovskij

„Planavome eglutę pastatyti šioje vietoje jau tada, kai atsikraustėme į naujus namus. O kai pamatėme, kad sūnus viską eina ir griauna, supratome, kokia puiki mintis buvo paslėpti Kalėdų medį šiame kiemelyje“, - šypsosi V. Skaisgirė.

Antrame namo aukšte esanti terasa - be stogo, pro kurį ir sninga bei lyja į vidinį kiemelį, esantį pačiame Skaisgirių svetainės viduryje. „gana netradiciškas išplanavimas. Būdami namuose matome, kas darosi lauke“, - pasakojo Vaida. Todėl motulė gamta po atviru dangumi stovinčią žaliaskarę padabino puriu sniegu.

„Mano šeimoje Kalėdų eglę puošdavome per Kūčias. Pamenu, vaikystėje su nekantrumu laukdavau tos akimirkos, kai pradėsime ją puošti. Tai būdavo tikras kantrybės išbandymas, - šypsosi prisimindama V. Skaisgirė. - Tačiau kai pradėjome gyventi su Rolandu, laikomės jo tradicijų - jis eglutę pratęs papuošti gerokai anksčiau. Be to, ir vaikui smagiau. Tiesa, dabar toks etapas, kad didelio dėmesio eglutės puošimui neturime laiko, todėl papuošėme ją taip, kaip papuošėme. Mano tėvai turi įspūdingą kalėdinių žaisliukų kolekciją, surinktą iš įvairiausių pasaulio kraštų. Galbūt dėl to man visada norėdavosi per Kalėdas grįžti namo pas tėvus. Kiekvienas žaisliukas ir papuošimas turi savo istoriją ir pasakojimą“.

Vaidos ir Rolando Skaisgirių Kalėdinė eglutė
Vaidos ir Rolando Skaisgirių Kalėdinė eglutė
© Asmeninio archyvo nuotr.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją