Lietuva sutiko Naujuosius metusnuotraukos iš Vilniaus ir Kauno

 (277)
Laikrodžio rodyklei pasiekus dvylikos valandų žymą tūkstančiai Lietuvos gyventojų Naujuosius metus pasitiko miestų aikštėse su draugais ir artimaisiais stebėdami padangėje besiskleidžiančius šventinius fejerverkus.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Švenčiantieji Vilniuje šampano taures kėlė daugiausia Katedros aikštėje, Kauno gyventojai rinkosi prie miesto Rotušės, klaipėdiečiai – Teatro aikštėje. Mušant vidurnaktį žmonės sveikino vieni kitus ir linkės kuo puikiausių Arklio metų.

Vilnietis Andrius pasakojo, kad nepaisant fakto, jog visuomet labai laukia Naujųjų metų, tačiau kartais jį gąsdina masinio susibūrimo vietos, nes šventinius fejerverkus sprogdina ne tik profesionalūs pirotechnikai, bet ir patys gyventojai.

„Pernai aš slėpiausi po restorano stogeliu, su draugais norėjome šampano išgerti, o visur minia plūsta, buteliai mėtosi. Būna gražu, bet gana pavojinga, nes visur sproginėja fejerverkai. Rotušės aikštėse vieną kartą buvau išsigandęs, nes fejerverko liekanos nukrito prie pat manęs, žmonės paprastai nežiūri, kur meta“, - pasakojo vaikinas.

Specialistai kiekvienais metais perspėja gyventojus, kad būtų atsargūs su pirotechnikos priemonėmis. Jų teigimu, svarbiausia naudoti legalias priemones, negaminti savadarbių fejerverkų ir skaityti instrukcijas.

NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS VILNIUJE:

NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS KAUNE:

FEJERVERKAI KAUNE:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją