Su Advento kalendoriumi skaičiuoti iki Kalėdų likusias dienas bus kur kas smagiau. Kasdien nuo gruodžio 1 iki 24 dienos atvertę po vieną kalendoriaus langelį išgirsite gražiausių pasakų ištraukas, kurias šventinėje studijoje įskaitė pats tikriausias Vilniaus Kalėdų senelis.

Jis taip pat kiekvienai dienai paruošė ir smagias užduotėles, kurios, kaip pats sako, bus tikrai nesudėtingos ir lengvai įveikiamos bet kokio amžiaus vaikams. Šis šventinis advento kalendorius pripildys širdį gerumo ir pakilios nuotaikos, žada Kalėdų senelis.

„Mano palinkėjimas – rodyti daugiau gerumo ir meilės ne tik Kalėdų laikotarpiu, bet ir visus metus. Šis advento kalendorius yra gerų darbų kalendorius, kuris tikrai parodys, kad geri ir gražūs dalykai dažnai yra visai paprasti ir nesunkiai įgyvendinami. Kodėl reikia daryti gerus darbus? Nes tik darydami gerus darbus mes tampame geresni“, – sako jis.

„Delfi“ verslo vystymo vadovas Irmantas Matilionis teigia, kad tėvai pasakų skaitymą vaikams prieš miegą galės trumpam perduoti Kalėdų seneliui, kuris to laukia su nekantrumu ir yra tikras šios srities profesionalas. Anot jo, advento kalendorius padės kurti kokybišką laiką su šeima bei puoselės džiugią nuotaiką iki pat Kalėdų.

Visus kalendoriaus langelius galės atversti tik registruoti „Delfi plius“ prenumeratoriai. Kalendorių rasite ČIA.

Linksmų švenčių!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją