Dėl Kalėdų eglės įžiebimo renginio bus eismo ribojimų

Anot pranešimo žiniasklaidai, kiek ilgiau nei įprastai kursuos 1G, 3G, 4G ir 53 maršrutų autobusai bei 6 ir 17 maršrutų troleibusai. Šeštadienio popietę 10 ir 22 autobusų bei 2 troleibusų maršrutuose kursuos talpesnės transporto priemonės.

Renginio metu lapkričio 26 d. nuo 18 iki 21.30 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas T. Vrublevskio, Šventaragio ir Barboros Radvilaitės gatvėse.

Tiems, kurie visgi nuspręs atvykti į šventę automobiliais, juos palikti rekomenduojame „Statyk ir važiuok“ aikštelėse ir į miesto centrą vykti viešuoju transportu. „Statyk ir važiuok“ aikšteles rasite: Ukmergės g. 246 (šalia PC „Senukai“), Sėlių g. 62 (Žvėryne) ir V. Pociūno g. 8 (šalia PC „Vilnius Outlet“) ir Savanorių pr. 124. Taip pat automobilius palikti galima Upės, Žvejų, Maironio gatvėse arba automobilių stovėjimo aikštelėse Tilto g. 14, Gedimino pr. 9A arba T. Kosciuškos g. 1A.

Dėl eismo ribojimų laikinai keisis 10, 11, 33 ir 89 autobusų maršrutų trasos

10 maršruto autobusai į Markučius nuo Žaliojo tilto važiuos Vilniaus, Jogailos, Pylimo, Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus gatvėmis, toliau – įprasta trasa. Link Fabijoniškių autobusai važiuos tokia pačia trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademijos ir Užupio, bet papildomai stos stotelėse Vinco Kudirkos aikštė, Jogailos, Centro poliklinika, Reformatų, MO muziejus, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių.

11 maršruto autobusai iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–Pylimo–Jogailos gatvių sankryžos važiuos įprasta trasa, toliau suks į Pylimo gatvę ir važiuos Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus, Maironio gatvėmis. Iš šios gatvės suks į Užupio gatvę ir važiuos įprasta trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos Jogailos, Vinco Kudirkos aikštė, Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas bei Dailės akademijos stotelėse. Kursuodami šiuo maršrutu autobusai papildomai stos stotelėse Centro poliklinika, Reformatų, MO muziejus, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių. Atgal autobusai grįš įprasta trasa.

33 maršruto autobusai iš Šiaurės miestelio iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą. Tokia pačia trasa autobusai grįš į Šiaurės miestelį. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio ir Subačiaus. Kursuodami šia trasa autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.

89 maršruto autobusai, važiuodami Senamiesčio kryptimi, iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą. Kursuodami pakeista trasa 89-ojo maršruto autobusai nestos Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademijos, Užupio bei Subačiaus stotelėse. Kursuodami šia trasa 89 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.

Su laikinai pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis susipažinti galima čia: https://arcg.is/10XuD01

Šeštadienio viešojo transporto eismo tvarkaraščiai jau skelbiami tinklalapyje www.judu.lt ir mobiliosiose programėlėse bei telefonu (8 5) 210 7050.

Kalėdų eglė kvies pasitikti 700-ąjį Vilniaus jubiliejų

Tiek dėmesio ir nekantrių spėlionių sulaukusi, visos Lietuvos Kalėdų simboliu laikoma bei ryškiais įvaizdžiais pasaulyje garsėjanti Vilniaus eglė šiemet nustebins ypatingu meniniu sprendimu – kvies pasitikti Vilniaus 700-ąjį gimtadienį. Šių metų meninė Kalėdų eglės kompozicija yra elegantiškas trijų aukštų jubiliejinis tortas, simboliškai papuoštas 700 žvakučių.

Lapkričio 26-osios vakaras bus ypatingas, nes į Katedros aikštę sugrįžta tūkstančius žiūrovų suburianti šventė. Renginio pradžia – 19 val. Belaukiant įsižiebsiančios svarbiausios vakaro staigmenos, scenoje pasirodys garsūs Lietuvos atlikėjai, o renginio vedėjai koncerto metu kvies nesustoti remti ir palaikyti už savo ir mūsų visų laisvę kovojančią Ukrainą. Renginį tiesiogiai bus galima stebėti ir per LRT televiziją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją