Antradienio dieną virš daugelio šalies rajonų slinks debesys su pavieniais pragiedruliais. Kai kur truputį pasnigs, tačiau labai negausiai. Vietomis pirmoje dienos pusėje formuosis rūkas, o taip pat kai kur galima ir lijundra bei plikledis. Vėjas pūs pietų, pietryčių, silpnas, iki 3-8 m/s. Aukščiausiai oro temperatūra pakils iki 0-5 laipsnių šalčio.

Naktį iš antradienio į trečiadienį sniego tikimybė bus maža. Vėjas bus pietryčių, rytų, 6-11 m/s, o temperatūra nukris iki 5-10 laipsnių šalčio, kai kuriuose rajonuose iki 11-13 laipsnių šalčio. Trečiadienio dieną taip pat bus be žymesnio sniego, vėjas išliks tos pačios krypties bei stiprumo, tačiau pajūryje bus tikėtini pagreitėjimai iki 14 m/s. Oro temperatūra įdienojus laikysis 2-7 laipsnių šalčio.

Perkopus į antrą savaitės pusę, kol kas orai žada išsilaikyti panašūs. Ketvirtadienio naktį sniego neprognozuojama, o dienos metu jo sulauksime tik vietomis, daugiausia vakariniuose Lietuvos rajonuose. Vėjas pūs pietryčių, 7-12 m/s. Naktį oras vės iki 5-10 laipsnių šalčio, o dieną kils nežymiai, daugumoje regionų neviršydamas 3-8 laipsnius šalčio.