aA
Prekybos tinklas „Maxima“ pradėjo šv. Kalėdoms skirtą kampaniją „Kalėdų Kalėdos“, kurioje naują dainą atliko ir pati joje įsiamžino dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu.
© Bendrovės archyvas

Reklamoje pasakojama istorija apie dalinimosi svarbą ir skamba specialiai šv. Kalėdoms sukurta atlikėjos Jazzu daina. Reklamą lydi šūkis „Dalinkitės šiluma ir pamirškite rūpesčius!“. Reklama nuo gruodžio transliuojama televizijoje ir platinama socialiniuose tinkluose.

„Didžiausias metų šventes labiausiai įprasmina tos akimirkos, kurių metu su savo artimaisiais dalinamės bendražmogiška šiluma. Ją pirmiausiai simbolizuoja geranoriški žmonių veiksmai. Savo klientams linkėdami per šventes atrasti kuo daugiau laiko bendravimui su artimaisiais, dovanojame šią šiltą, gražią ir šventinėmis emocijomis spinduliuojančią atlikėjos Jazzu dainą, padėsiančią jau šiandien pajusti artėjančių didžiųjų švenčių nuotaiką“, – pranešime žiniasklaidai sako prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu specialiai šv. Kalėdoms skirtą dainą „Apie tave“ sako sukūrusi galvodama apie buvimą kartu ir pasiruošimą šventėms.

„Tai jauki kalėdinė daina apie meilę ir šiltus jausmus, apie tai, kaip gera būti kartu ir apie laimės jausmą. Pasiruošimas Kalėdoms, šurmulys gatvėse, parduotuvėse, maloni sumaištis, visur skambančios kalėdinės melodijos – tai ir įkvėpė parašyti šią dainą! Sutapo, kad dainos idėjų ieškojo ir „Maximos“ kūrybinė komanda – taip suradome vieni kitus. Visas procesas buvo nuostabus – nuo kūrybos iki filmavimo. Tikiuosi, kad ši daina lydės per šventes, kurių jums visiems linkiu šiltų, jaukių ir laimingų”, – pasakoja atlikėja Jazzu.

„Maximos“ klipe pasakojama šventėms besiruošiančios merginos (aktorė - Justina Nemanytė) istorija. Į šventinę dėželę supakavusi tik ką iš orkaitės ištrauktus keksiukus, mergina skuba kvepiančiais kepiniais pradžiuginti savo artimuosius. Pakeliui ji atsiduria įvairiose situacijose: tai su šventėmis netikėtai užsukusi pasveikinti kaimynė, tai sutikta draugė su nusiminusiu berniuku, tai su atkišta kepure prišokęs ir paaukoti prašantis gatvės muzikantas, tai petimi netyčia užkliudytas simpatiškas nepažįstamasis. Kiekvieną kartą herojė nusprendžia pradžiuginti sutiktuosius, pasidalindama su jais dar šiltais savo ruoštais keksiukais. Skubanti mergina pavėluoja į autobusą, bet galiausiai atvykusi į vietą iškviestu taksi, paskuba išlipti – likusius keksiukus, paliktus ant galinės sėdynės, nusiveža taksi. Mergina nusimena, tačiau tik trumpam – netoliese pamato šviečiančią prekybos centro iškabą. Istorijos atomazga – merginos artimieji sutinka ją besišypsančią ir nešiną nauja dėžele, pilna šviežių keksiukų. Istoriją užbaigiama epizodu, kuriame iš studijos į taksi įsėdusi atlikėja Jazzu maloniai nustemba ant galinės sėdynės radusi merginos paliktą dėžutę su likusiais keksiukais.

Šventinį prekybos tinklo „Maxima“ klipą režisavo olandų režisierius Wouter Stoter, kūręs Vodafone, Ikea, Peugeot, Toyota, NUON/ Vattenfall, ING Bank, Tele2 ir kitų žinomų prekės ženklų reklamas. Klipą filmavimo Latvijos Didžiojo Kristupo geriausio operatoriaus apdovanojimą pelnęs Janis Eglitis. Klipo kūrybiniame procese dalyvavo ir kino dailininkė Jurgita Gerdvilaitė. „Maximos“ klipo scenarijų kūrė kūrybinė agentūra „Milk“ ir komunikacijos agentūra „Fabula Hill+Knowlton“, klipo gamybą atliko studija „Some Films“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Paksą į prezidento postą vedęs Katkevičius: viskas yra taip pat, pamokų neišmokome (396)

2002 metais Lietuvoje vykę prezidento rinkimai nustebino ne vieną analitiką. Nors 2001 m. apklausos...

Pensijų pokyčiai palies visus: kitąmet reikės apsispręsti, kaip elgsimės su savo pinigais (223)

Nuo kitų metų pensijai kaupsime kitaip nei tai darėme iki šiol. Visi jaunesni nei 40 metų...

Liudininkai pasakoja apie Strasbūre kilusią paniką: žmonės lakstė ir verkė ant tilto sužeistąjį radęs vyras: po 45 min. liovėmės gaivinti (21)

Prancūzijos policija trečiadienį tebeieško asmens, nušovusio tris žmones ir sužeidusio dar...

VTEK: Veryga pažeidė įstatymo nuostatas

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo...

Balsuos dėl nepasitikėjimo Theresa May (7)

Trečiadienį britų spauda pranešė, kad konservatorių partijos nariai ketina inicijuoti balsavimą...

Po šūvių Strasbūre – milžiniškos saugumo pajėgos: yra žuvusių, nukentėjusieji kritinės būklės atnaujinta 07.20 (513)

Prancūzijoje, Strasbūre po šaudynių netoli miesto kalėdinės mugės mažiausiai vienas asmuo...

Pranckietis: visos galimybės kelti atlyginimus mokytojams jau išsemtos (51)

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis įsitikinęs, kad dėl penktą savaitę streikuojančių...

Bloomberg ekspertas: su Vokietijos skola dedasi kažkas neaiškaus (35)

Krentantis Vokietijos vyriausybės skolos pajamingumas – klasikinės „atsitraukimo“ strategijos...

5 dažniausi mitai apie permanentinį makiažą

Nepriekaištingai atliktas makiažas yra svarbi kiekvienos moters įvaizdžio dalis. Vienas iš...

Kaunietis garaže slepia itin retą „Mercedes-Benz“ – tokių pasaulyje tik du (51)

„Parduosiu, jei reikės širdį ar kitą organą pirkti“, – juokiasi Stanislovas Bartkevičius,...