Kuršėnų rajono savivaldybės puslapyje rašoma, kad šventę pradėjo Kalėdų senelis ir smurfai, burtažodžiais įžiebę nuostabią Kuršėnų Kalėdų eglutę. Ji šiemet iš tiesų ypatinga – su šviečiančių girliandų skraiste, keičianti spalvas, puošianti miestą, džiuginanti miesto gyventojus ir svečius. Pilną žmonių Lauryno Ivinskio aikštė džiaugėsi, kad šiemet pasirinkta labai puošni eglutė.

Manto Skudrickio nuotr.

Susirinkusius pasveikino Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras. Savivaldybės vadovas palinkėjo džiaugtis gražiai išpuoštu šv. Kalėdoms miestu ir sveikiems sulaukti gražiausių metų švenčių. Susirinkusius pasveikino ir kiti šventės svečiai. Šventės metu buvo įteikti Šiaulių rajono jaunimo apdovanojimai ir Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro padėkos už savanorystę, pilietinę veiklą, mokslo pasiekimus.

Manto Skudrickio nuotr.

Daugybė žmonių traukė nuostabiai šviečiantis tiltas, jį puošiantys šviečiantys Zodiako ženklai, kurių autorė – Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos dailės mokytoja Žyginta Ivanavičienė. Bibliotekos vasaros skaitykloje, šeimos, vaikai net eilėje laukė, kad galėtų nusifotografuoti su baltu meškučiu gražiai papuoštoje aplinkoje.

Manto Skudrickio nuotr.

Po miestą pradėjo važinėti šviečiantis, šventiškas Kalėdomobilis. Įspūdingai apšviestas Kuršėnų dvaras, Kultūros centras, kurio prieigose įsikūrė ir Kalėdų senelio namelis, o jame – gražiai pasipuošęs ir geraširdis Kalėdų senelis. Kultūros centro kiemelyje sukurtos puikios kalėdinės dekoracijos iš rogučių, eglučių ir žaislų.

Manto Skudrickio nuotr.

Šventė vainikavo atlikėjų Deivido Zvonkaus ir Stano koncertas bei Ventos upės saloje nuostabiu vaizdu pagal P. Čaikovskio baleto „Spragtukas“ Gėlių valso ir kitas įsimintinas melodijas miestą nušvietę šokantys fejerverkai.

Manto Skudrickio nuotr.
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės