Istorinės prezidentūros kiemelis magiškų spalvų sodu virsta jau keli metai iš eilės. Šįkart graži tradicija tęsiama toliau, kauniečiams ir miesto svečiams žadama surengti įspūdingą sodelio įžiebimo šventę.
„Tai jau paskutinis projekto „Kauno senamiestis gyvai“, iš dalies finansuojamo Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui“, renginys šiais metais. Šventę kauniečiams dovanoja Kauno Senamiesčio draugija kartu su šventės iniciatoriais, sumanytojais ir mecenatais – įmonių grupe „Nuova“ bei Istorine prezidentūra Kaune“, – teigiama pranešime.
Tradicija tapęs Istorinės prezidentūros kalėdinio sodelio įžiebimo renginys „Didysis kalėdinis sprogimas“ prasidės šį šeštadienį, lapkričio 30 dieną, 17 val.
Renginio svečiai mėgausis įspūdinga „Viduramžiai LT“ iliuzijų, ledo ir ugnies šou programa. Atlikėjai žada nustebinti renginio metu sukurta ledo skulptūra, kuri liks stovėti šventiniame sodelyje tiek, kiek leis lietuviška žiema.
Prezidentūros sodelis džiugins miestiečius ir svečius iki pat Trijų Karalių.
Top naujienos
„Achemoje“ incidentas: darbuotojams liepta užsidaryti langus ir neiti į lauką papildyta (84)
Bendrovė „ Achema “ trečiadienį, 10.55 val., dėl techninių priežasčių sustabdė vieną...
Generalinis prokuroras į teismą padavė Lietuvos valstybę (175)
Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis į teismą padavė Lietuvos valstybę ir iš jos prašo...
Lietuviai sunkmečio nebijo: nors gyvena geriau, santaupų nekaupia (170)
2019 m. gyventojų pajamos augo, skurstančiųjų skaičius šalyje mažėjo, tačiau lietuviai...
Dulkys apie švietimo situaciją Lietuvoje: griauname žmonių gyvenimą (9)
Valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys sako, kad šiandieninė švietimo sistema Lietuvoje ruošia...
Skvernelio atsakas į viešą laišką – kategoriškas (280)
Prezidento rinkimuose dalyvavęs ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pirmosiomis gruodžio...
Vilniuje – kelios vandentiekio avarijos: „Vilniaus vandenys“ ketina kreiptis į policiją atnaujinta 13:15 (19)
Trečiadienio popietę „Vilniaus vandenys“ pranešė apie kelias vandentiekio avarijas sostinės...
Namie eglutę įžiebusi Katažina Zvonkuvienė savo vaikystės Kalėdas pamena su ašaromis: mes net nežinojome, kas yra dovanos
Katažina Zvonkuvienė prisimena savo vaikystės Kalėdas, kai eidavo pati kirsti eglės į mišką,...
Sėdinčiųjų biuruose ateitis – nugaros skausmai, judėjimo bėdos ir lėtiniai sveikatos sutrikimai. Kaip galima to išvengti?
Nepaisant didėjančio visuomenės susidomėjimo sveikesniu gyvenimo būdu, dažnas mūsų sėdimoje...
Londone nužudytas arabų šeicho sūnus (37)
Paaiškėjo, kad praėjusį savaitgalį Londono centre mirtinai sužeistas jaunuolis yra Omano...