Joniškyje tradiciškai jau kelerius metus puošiama gyva eglutė, auganti prie Joniškio kultūros centro esančios estrados. Pranešime žiniasklaidai skelbiama, jog šiemet eglė papuošta spalvotomis lempučių girliandomis, aukso spalvos burbulais ir šviečiančiomis dekoracijomis po eglute. Šviečiančiomis burbulų girliandomis šeštadienį nušvito ir miesto viešosios erdvės, o gyventojai ypač žavėjosi Joniškio ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų kurtais baltais angelais.

„Tegul mūsų eglutės šviesa, šiluma, jaukumas ir gėris apgaubia kiekvieną joniškietį, kad ir kur jis bebūtų.. Pasidžiaukime nuveiktais darbais, pergalėmis, pasiekimais ir nenusivilkime dėl pralaimėjimų ar nesėkmių. Noriu palinkėti visiems sveikatos, stiprybės, svajonių ir vilties, kad galėtume kurti naujus planus ir svajones. Tegul visą šį šventinį laikotarpį mus lydi gerumas.“, – eglutės įžiebimo šventės metu kalbėjo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius

Eglutės įžiebimo šventę vainikavo įspūdingas ugnies spektaklis.

Šių metų didžiąsias šventes Joniškis pasitinka su šūkiu „Ne per vėlu būti geram!”. Šventinis laikotarpiu joniškiečiai skatinami prisidėti prie projekto „Vaikų svajonės“ ir padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis bei jų siekti. Taip pat gyventojai kviečiami prisiminti ir praskaidrinti pažįstamų vienišų kaimynų, senjorų, kolegų, giminaičių vienatvę dėmesiu, pagalba, aplankymu ar pyrago gabalėliu.

Šventiniu laikotarpiu numatoma daug įdomių edukacijų, renginių, parodų joniškiečiams ir miesto svečiams. O mažuosius gyventojus džiugins Kalėdinis traukinukas, gyva kalėdinė foto siena su „Žiburio“ teatro animatoriais ir animaciniai filmukai.

Dalinkimės gerumu ir būkime geri vieni kitiems!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės