Interjero apšvietimo idėjos

 (2)
Norite, kad svečiai atkreiptų dėmesį į jūsų nuostabią vazą ar nuotraukos rėmus? Trokštate, kad visi pastebėtų madingiausias jūsų interjero detales? Jei sukūrėte namų interjerą ir ieškote būdų, kaip jį patobulinti, atkreipkite dėmesį į apšvietimą.
Apšvietimas
© Shutterstock nuotr.

Apšvietimo schema priklausys nuo patalpos atmosferos. Labai svarbų vaidmenį vaidina ir patalpoje esantys daiktai, nes jie atspindi šviesą, o jų spalvos yra svarbus veiksnys renkantis šviesos atspalvius. Turite nuspręsti, kokio efekto norite – ar jums svarbiau, kad kambarys atrodytų gaivus ir vėsus, ar jaukus ir šiltas.

Objektų apšvietimas

Objektų apšvietimas, dar vadinamas akcentiniu apšvietimu - tai metodas, kuomet šviesos šaltinis krenta tiesiai ant objekto.

Akcentinis apšvietimas leidžia išbandyti įvairius efektus, bet nepersistenkite, nes kambarys gali atrodyti netvarkingai ir neharmoningai. Apšvieskite tik tam tikrus objektus - jei apšviesite viską, neapšviesite nieko. Jei norite didesnio efekto, rinkitės šviestuvą su siauru šviesos spinduliu.

Patarimai kuriantiems svetainės apšvietimą

Palubėje kabantis šviestuvas neturėtų mesti šešėlių, o lemputės turėtų būti silpnos.

Stalinės lempos turėtų stovėti kambario kampuose. Taip sukursite erdvės ir komforto įspūdį.

Sieniniai šviestuvai turėtų būti montuojami virš nejudinamų objektų, pavyzdžiui, židinio.

Patarimai kuriantiems miegamojo apšvietimą

Tualetinis staliukas, siekiant išvengti ant veido krintančio šešėlio, turi būti apšviestas horizontalia apšvietimo sistema.

Šiltumo ir jaukumo įspūdį sukurs šviestuvai, kurių gaubtai iš išorės tamsūs, o iš vidaus – balti.

Jei namuose nebus tinkamo apšvietimo, net gražiausi ir madingiausi namai atrodys blankūs. Gera apšvietimo schema yra puiki investicija. Jei įėję į savo nuostabiai apšviestus namus jaučiatės lyg įžengę į rojų, vadinasi, pasirinkote teisingai!


www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Gražūs namai

Langų dekoravimo būdai (27)

Sakoma, kad akys - sielos veidrodis, na, o langai - mūsų namų akys. Nuo to, kokie jie - blankūs, nuobodūs, ar ryškūs ir spindintys - priklauso mūsų bendras įspūdis apie namus. Be savo funkcinės reikšmės, langai taip pat yra nepamainomas dekoratyvinis elementas - tiek pastato fasade, tiek interjere.

Vaikų kambario interjero idėjos (8)

Ir vaikų psichologai, ir interjero dizaineriai sutinka, kad kuriant vaiko kambario interjerą būtina pasitarti su juo pačiu, nes juk būtent vaikas čia praleis didžiąją savo laiko dalį.

Kaip dažnai namie atliekate remontą? (18)

Buto remontas - atsakingas reikalas, kuriam reikia tinkamai pasiruošti: nuspręsti, ką būtent keisite, kiek tai pareikalaus investicijų, kiek laiko viskas užtruks ir kur gyvensite, jei nusprendėte atlikti kapitalinį remontą.

Butas Vilniuje: romantiško interjero idėja (66)

„Visuomet svajojau apie tokį nediduką šviesų ir jaukų būstą netoli Vilniaus centro. O viziją, koks bus jo interjeras, kūriau dar nuo studijų laikų, - pasitikdama mus 43 kv. m. bute pasakojo Gintarė. - Čia visi daiktai, kuriuos kadaise esu atradusi ir įsigijusi įvairiose interjero aksesuarų parduotuvėse, pagaliau atrado savo vietą".

Kaip iš kilimo išvalyti dėmes (4)

Jei dėmė nusprendžia atsirasti, ji būtinai pasirenka pačią matomiausią ir minkščiausią vietą, išvalyti kuriai prireikia nemažai pastangų... Štai keli patarimai, kaip pašalinti įvairias dėmes iš kilimo ar kiliminės dangos.