Eksperimentas provincijos dėvėtų rūbų parduotuvėje: prabangūs prekės ženklai išgraibstyti akimirksniu

 (84)
Dažnas yra girdėjęs kalbų, kad mažuose miesteliuose yra gausu dėvėtų drabužių parduotuvių ir jų lentynos tiesiog lūžta nuo didelio stilingų apdarų kiekio. Ar tai tiesa?
Eksperimentas
© Gabrielė Janonytė

Neseniai atlikome eksperimentą Vilniaus dėvėtų drabužių parduotuvėje, kurioje suradome gausybę įdomių stilingų apdarų įvairioms progoms. Šį kartą DELFI Stilius pabandė patikrinti, ar tiesą kalba apie provincijų dėvėtų rūbų parduotuves, ir apsilankė Raseinių dėvėtų drabužių parduotuvėje „Gausa“. Aiškinomės, kas ten slepiasi ir kokių lobių galima atrasti.

Tik įėjus į parduotuvę, puolėme ieškoti prabangių prekės ženklų, ir pavyko rasti tokių kaip „Emporio Armani“, „Guess“. Nusprendėme prie jų sugrįžti kiek vėliau ir ėmėme dairytis kitų stilingų apdarų, tačiau kol vaikštinėjome po parduotuvę, taip vadinamų „vardinių“ drabužių neliko nė kvapo – juos kaip mat išpirko.

Kalbant apie drabužių būklę – čia tikrai yra nemažai tokių, kurie yra kokybiški ir atrodo kaip nauji. Tačiau tokie apdarai kainuoja šiek tiek brangiau. Pavyzdžiui, geros kokybės megztuką galima įsigyti už 15 eurų.

Parduotuvėje radome daug stilingų apdarų ir jais tikrai galima pasipuošti bei susikurti stulbinantį įvaizdį. Įprastai didmiesčių dėvėtų drabužių parduotuvėse stilingiausi ir geriausios būklės drabužiai būna iššluojami, o provincijose ne visi atranda tuos užslėptus perlus, todėl ir pasirinkimas išlieka kiek didesnis. Be to, mažų miestelių gyventojams, įpratusiems važinėti apsipirkinėti į didmiesčius, vertėtų iš pradžių pasityrinėti, ką siūlo jų miestelio parduotuvės.

„Geras! Kokių radau gražių drabužių, net nereikės važiuoti į Kauną apsipirkti“, – garsiai džiūgavo viena pirkėja.

Įsitikinome, kad svarbiausia drabužius būtina derinti prie figūros, o gerą įvaizdį sukurti padėjo tarpusavyje gerai suderintos spalvos ir formos.

Šį kartą jums pristatome 6 drabužių derinius ir parodome, kad mažų miestelių gyventojams toli ieškoti stilingų derinių tikrai nereikia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Dėvėta

Radiniai sendaikčių parduotuvėje priverčia aikčioti: tokių papuošalų dar nematėte (8)

Visi gerai žinome, kad užėjus į sendaikčių parduotuvę išlikti abejingam yra labai sunku. Čia akys raibsta nuo reto dizaino baldų, indų, interjero detalių ir papuošalų.

Sostinės krautuvėlėje – prabangių vardinių papuošalų lobynas: moterys alpsta dėl jų (36)

Tik pravėrus senamiestyje įsikūrusio antikvariato „Brocante Antiques“ duris, galva apsisuka nuo gausybės dėmesį traukiančių išskirtinių gėrybių. Čia galima rasti ne tik senove dvelkiančių antikvarinių daiktų, bet ir originalių garsių prekinių ženklų papuošalų, kuriems daugelis moterų negali atsispirti.

Nuostabą keliantys dėvėti pirkiniai: tarp vertingų laimikių – net nuotakos suknelė (32)

Dėvėtų drabužių ir sendaikčių parduotuvėse žmonės gali valandų valandas šmirinėti ir ieškoti vertingų, retų, vienetinių, o kartais net ir ekskliuzyvinių daiktų. Įžengęs į tokią parduotuvę tuoj pat supranti, kad ten atsiradę daiktai turi savo istoriją ir praeitus gyvenimus.

Komisas Vilniaus senamiestyje: prekės – kaip Paryžiuje, o kainos stebina palyginome kainas (151)

DELFI Stilius apsilankė Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame komise „Pudrinė“. Čia vienoje prašmatniausių sostinės gatvelių, pražengus pro arką, galima aptikti jaukią parduotuvėlę, kur joje esantys daiktai stebina labai garsiais prekiniais ženklais.

Stulbinantis eksperimentas: apsirengė močiutės drabužius ir nesitikėjo, kad bus taip gerai (100)

Savo močiutę Gražiną galiu drąsiai vadinti tikrų tikriausia „stileiva“. Ji jaunystėje labai mėgdavo puoštis ir turėjo gausybę stilingų apdarų, kurie šiandien vis dar yra labai stilingi ir net praėjus 60-čiai metų atrodo kokybiškai ir galiu jais pasipuošti.