Pusryčiai su žvaigžde. Seksualioji A. Zacharevičienė: geriau nevalgyti nieko nei valgyti sumuštinį ryte

 (141)
Naujienų portalo rubrikoje "Pusryčiai su žvaigžde" - šią savaitę prie LNK televizijos vakaro žinių vedėjos vairo stojusi Agnė Zacharevičienė. Žinoma TV laidų vedėja su DELFI skaitytojais sutiko pasidalinti savo ryto meniu.
Agnė Zacharevičienė
© A.Solomino nuotr.

Kiekvienas A. Zacharevičienės rytas prasideda keletu gurkšnių tyro vandens. Iš vakaro žinių vedėja dažniausiai pasiruošia košę - vandeniu užpila grikius, o atsibudusi ryte juos pasišildo.

"Visada su koše stengiuosi išgerti natūralių sulčių. Baigusi pusryčiauti išgeriu ir puodelį kavos su pienu, o tuomet vežu sūnų į sportą", - apie rytinius įpročius DELFI pasakojo A. Zacharevičienė.

Tuo metu jos sūnus kas rytą turi iš ko išsirinkti. Agnė pasiūlo savo atžalai blynų, varškėčių arba pienu užpilamų dribsnių.

"Kol jis dar guli lovoje, paklausiu, ko norėtų ir einu ruošti. Esu už šiltą maistą rytais. Sūnus mėgsta gerti kakavą, o šokoladinis kremas su blynais jam taip pat nėra uždraustas. Juk angliavandeniai - energijos šaltinis. Riboju tik šokolado kremo kiekį, kurį sūnus gali suvalgyti", - pasakojo LNK vakaro žinių vedėja.

Pokalbio metu Agnė prasitarė, kad būna rytų, kai ji atsikelia vėliau, todėl kartais tenka iš namų išsiruošti skubant. Tokiu atveju TV laidų vedėja pasistiprina liesa varške ir bananu arba jogurtu bei džiovintais vaisiais. Sūnui pienu užpilami įvairūs dribsniai.

"Niekada nevalgau nieko mėsiško, jokių sumuštinių ar daržovių. Man tai nesuderinama su rytu. Geriau visai nieko nevalgysiu nei valgyčiau sumuštinį ryte", - DELFI atviravo Agnė.

Paklausta, kodėl ryte atsisako sumuštinių, dešrelių, kiaušinienės su kumpiu, A. Zacharevičienė sakė, kad organizmui reikia energijos, kurios suteikia angliavandeniai, o ne tiesig "prikimštas pilvas".

"Vaisių kokteilis duos daug daugiau energijos nei neaišku iš ko pagaminta dešrelė. Nesvarbu kiekybė, kur kas svarbiau kokybė", - įsitikinusi A. Zacharevičienė.

Pasiteiravus, ar Agnės sūnus niekuomet pusryčiams neprašo mamos pagaminti sumuštinių, TV laidų vėdėja užtikrino, kad tokio maisto namuose jis nėra matęs.

"Nekišu jam savo nuomonės, kiekvienas renkasi, kas labiau priimtina. Sūnus nevalgo sumuštinių. Nuoširdžiai sakau: tokio maisto namuose jis nėra matęs. Gal daugeliui tai pasirodys keista, bet tai tiesa", - DELFI kalbėjo A. Zacharevičienė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją