aA
„Priimk sprendimą sužinojęs ir pabandęs!” - tokiu šūkiu šiemet į parodą „Išsilavinimas ir karjera 2018“ kviečia edukacijos lyderis - KALBA. Ši paroda skirta aukštesniųjų klasių moksleiviams, jų tėvams, karjeros konsultantams, pedagogams, bei visiems, kuriems aktualu sužinoti naujausias edukacijos tendencijas. Parodoje bus galima susitikti su daugiau nei 50 užsienio universitetų, vidurinių mokyklų atstovais iš skirtingų pasaulio šalių, sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, pasiklausyti motyvuojančių pranešimų bei išbandyti save interaktyviose veiklose!
Rytis Jurkėnas
Rytis Jurkėnas
© Organizatorių nuotr.

„Šiuo metu yra daugybė galimybių renkantis savo ateities kelią. Jaunas žmogus gali tiesiog pasiklysti informacijos ir rekomendacijų sraute. Mano nuomone, ši paroda yra geriausia vieta ramiai išsityrinėti bei išsiaiškinti kas arčiausia širdies“,- savo patirtimi dalinasi ZIP FM programų direktorius Vitalijus Zuikauskas, kuris tiki šio renginio verte ir kartu su savo komanda prisideda prie kokybiško parodos turinio organizavimo.

Parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2018”, vyksiančioje š.m. spalio 3-4 d. Kaune ir Vilniuje, KALBA pasiūlys aibę išsilavinimo ir karjeros galimybių įvairiausių poreikių bei pomėgių turintiems moksleiviams ir jų edukatoriams. Tiek KALBA studijų užsienyje koordinatoriai, tiek užsienio universitetų atstovai, padės atskleisti ir suprasti savo gabumus ir atrasti kurios specialybės ar studijų programos yra tinkamiausios būtent jums. Taip pat kūrybinėse dirbtuvėse mokys kaip atrasti savo stipriąsias puses, susikurti ir įsivertinti portfolio ar tinkamai pozicionuoti save socialiniuose tinkluose. Parodoje moksleiviai išgirs ne tik begalę naudingų patarimų, bet ir sėkmės istorijų iš pirmų lūpų.

„Neretai pedagogo patarimas turi didesnę įtaką, nei tėvų, todėl be galo svarbu, kad jie žinotų pagrindinius karjeros proceso žingsnius ir etapus. Pedagogams svarbu "neatsilikti nuo laikmečio", nes dažniausiai didžiąją savo laiko dalį jie skiria tam, kad neatsiliktų nuo mokymo metodikų, naujų tendencijų, tad laiko domėtis tuo, kuo domisi moksleiviai lieka vis mažiau, o ir moksleivių dėmesio objektai nuolat keičiasi. Įvairūs edukaciniai renginiai mokytojams leidžia greitai ir koncentruotai susipažinti su nuomonių formuotojais, tonu, kuris įdomus moksleiviams, karjeros, darbo rinkos, sėkmės, darnos pavyzdžiais. Po tokių renginių tarp mokytojų ir mokinių gali užsimegzti netikėti dialogai ar įdomios diskusijos“, – teigia sertifikuotas karjeros specialistas, „KALBA“ įmonių grupės kūrėjas Rytis Jurkėnas.

Zip FM komandos archyvas
Zip FM komandos archyvas
© Organizatorių nuotr.

Renginio organizatoriai KALBA kviečia mokytojus, edukatorius, karjeros konsultantus, mokyklų vadovus į jiems specialiai sukurtą Edukatorių zoną, kurioje vyks karjeros, ugdomojo vadovavimo, koučingo ir emocinio intelekto specialistų seminarai, pristatomos naujausias edukacijos tendencijas.

„Šiandien moksleiviai turi galimybes dalyvauti įvairiose konferencijose, pristatymuose, klausytis motyvuojančių pranešimų taigi informacijos apie studijas užsienyje pasiūla yra milžiniška. Dėl šios priežasties, moksleiviui pačiam susiorientuoti ir atsirinkti, kas tikslinga ir efektyviausia yra gana sudėtinga. Mūsų tikslas – suteikti jam visokeriopą pagalbą, kad jis sąmoningai pasirinktų ir suprastų, kad jo karjera yra procesas. KALBA edukacijos rinkoje sėkmingai gyvuoja jau 25 metus. Per tą laiką, ne tik sukaupėme didžiulį bagažą žinių, kontaktų ir sėkmės istorijų, bet ir tarptautinę patirtį, kuri leido sukurti Darnaus žmogaus centro instrumentus, kurių pagalba moksleiviai ir mokytojai gali sau rasti tinkamiausius išsilavinimo, kompetencijų kėlimo ar karjeros sprendimus, neabejojant jų kokybe”, - pridūrė Rytis.

Renginys vyks spalio 3 d. Žalgirio arenoje, o spalio 4 d. LITEXPO (nuo 10 iki 17 val.).

Daugiau informacijos apie renginį ir NEMOKAMUS BILIETUS rasite www.kalba.lt.

Užsakymo nr.: PT_79091971

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Vilniaus ponia, kuri daugybę metų gyveno iš svetimų pinigų: dėl to jūs esate patys kalti

Įtakinga verslininkė, turinti pažinčių įvairiuose visuomenės sluoksniuose, ir galinti padėti...

Lietuvos kurortuose – užsienio turistų štilis: kaip kurortai gyvena be išlaidžiausių svečių iš Rusijos ir Baltarusijos?

Karantinas itin skaudžiai paveikė Lietuvos kurortus, kurie gyvena iš turistų srautų,...

Atvanga nuo lietaus – tik šeštadienis

Šiandien Lietuvos orus lems aukštesnio slėgio juosta. Didesnėje šalies teritorijos dalyje vyraus...

Lietuvos turtuoliai spjovė į šalies kurortus ir keliauja į Jūrmalą: čia daugiau privatumo ir prabangos (201)

Kaimyninės Latvijos kurortą – Jūrmalą – itin pamėgo ne tik Rusijos žvaigždės, bet ir...

„Pergalę“ švenčiančiam Putinui – akibrokštas iš atokaus regiono (631)

Vladimirui Putinui apžvelgiant savo didžiulę „pergalę“ šią savaitę įvykusiame...

Atmestame ir vėliau pradingusiame Juleso Verne`o romane – neįtikėtinai tikslios prognozės apie šiuolaikinį pasaulį (35)

Beveik prieš 150 metų Julesas Verne`as parašė romaną, kuriame buvo neįtikėtinai tikslių...

Mergaites žaginęs seksualinis maniakas vėl ruošiasi į laisvę: anksčiau laiko paleistas, sustoti neketino (179)

Kitąmet į laisvę turėtų būti paleistas maniakas, 1994-aisiais siautėjęs Klaipėdoje ir jos...

Vairuotojų, kurie naršo telefone, laukia labai griežtos sankcijos: galite likti ir be teisių (159)

Remiantis statistika, per birželį keliuose žuvo keturi motociklininkai. Kas dėl to kaltas ir...

Abiturientus palaužusį matematikos egzaminą peržiūrėjo profesionalai: norėtųsi matyti gerokai sudėtingesnių užduočių (228)

Penktadienį Lietuvos abiturientai laikė valstybinį matematikos egzaminą: vieniems jis sukėlė...

TOP 10 madingiausių interjero tendencijų šią vasarą

Vienos namų dekoravimo mados keičia kitas, tačiau kai kurie elementai niekada nepasensta. Norėdami...

|Maža didelių žinių kaina