Saulius Skambinas pirmenybę teikia praktiškoms dovanoms

Šokėjas, šokių mokyklos įkūrėjas bei treneris Saulius Skambinas pasakoja, kad kalendoriškai ši šventė jam nėra labai reikšminga, tačiau visvien turi simbolinę prasmę jam bei jo mylimajai Karinai Krysko-Skambinei. „Šios dienos nesureikšminame, tačiau mums tai dar viena puiki proga parodyti meilę, dėmesį bei tiesiog pabūti kartu“.

Saulius juokauja, kad ne tik šios, bet ir kitų švenčių metu nemėgsta gauti smulkmenėlių, „renkančių dulkes“, tad ir pats nelaksto po parduotuves ieškodamas kažko, kas ilgai neužsibus mylimosios galvoje. Per meilės dieną pirmenybę šokėjas teikia praktiškoms dovanėlėms ar tiesiog romantiškam vakarui kartu, pavyzdžiui, vakarienei žvakių šviesoje.

Paklaustas apie įsimintiniausią Valentino dienos dovaną, Saulius pernelyg neatvirauja, tačiau vis dar su malonumu ir šypsena ją prisimena.

Redita Dominaitytė Valentino dienai neteikia didelės reikšmės

Profesionali kino ir teatro aktorė Redita Dominaitytė vasario 14-ajai neteikia didelės reikšmės. „Tas lengvas visuotinis kvaištelėjimas dėl šios šventės išties smagus, tačiau mūsų namuose vyrauja kitokios tradicijos ir dėmesys skiriamas kitoms šventėms. Visgi, gražu stebėti laimingas poras ar vyrus su gėlių puokštėmis. Kuo daugiau švenčių – tuo geriau!“, - dalinasi mintimis aktorė. Pasak Reditos, tokia šventė įdomiausia jaunimui, o sukūrus šeimą, jau atsiranda kitos vertybės.

R. Dominaitytė nėra linkusi specialiai šiai šventei ieškoti dovanų. „Viskas vyksta natūraliai. Jeigu atsiranda galimybė šią dieną išgerti taurę vyno pamėgtoje vyninėje - kodėl gi ne, tačiau tą galiu padaryti ir įprastą šeštadienio vakarą. Tam progos visai nereikia“. Anot aktorės, konkrečios dovanos svarbios tiems, kas šiai šventei skiria didesnį dėmesį ir ją labiau sureikšmina.

Jurga Anusauskienė: esu už tai, kad švenčių būtų kuo daugiau

Prodiuserė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė yra visai kitos nuomonės. Žymiai moteriai patinka ši šventė, todėl stengiasi ją paminėti. „Esu už tai, kad švenčių būtų kuo daugiau, juk jos žmogaus gyvenimui suteikia savotiško stabilumo“. Anot J. Anusauskienės, įsisukę į kasdienybę, kartais primirštame tuos, kuriuos mylime, tad Valentino diena – priminimas mums apie pasiilgtus žmones.

Jurga Anusauskienė, nors ir skaičiuodama laiką, tačiau visvien randa valandėlę dovanų ieškojimui artimiesiems. „Dovanoju tiek praktiškas, tiek romantiškas dovanas. Tiesiog jos turėtų byloti, kad tas žmogus, kuriam ji skirta, man rūpi“.

Paklausta apie įsimintiniausias dovanas, moteris šypsosi: „Jų būta išties galybė, nes mane supa išradingi ir meniški žmonės. Tačiau vieną išties prisimenu ir ilgai dar prisiminsiu: mane sužavėjo idėja padovanoti daugybę nuostabių gvazdikų... trijų litrų stiklainyje!“ Pati Jurga mėgsta ne materialas dovanas, o puikiai praleistą laiką ir atsiminimus.

Leonardui Pobedonoscevui ši šventė - daugiau nei simboliška

Profesionalus teatro ir kino aktorius bei laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas, paklaustas, ką jam reiškia Valentino diena, nedvejoja, kad ši šventė – daugiau nei simboliška. Vasario 14-ąją aktorius stengiasi skirti visą dėmesį savo mylimajai, jaukiai su ja pavakaroti bei pamaloninti jos širdį netikėta staigmena.

„Daugiausiai dėmesio skiriame pramogoms, o ne materialiems dalykams. Juk svarbiausia – kartu praleistas laikas“. Anot Leonardo, kartu patirtų akimirkų neatpirks joks mažmožis, tad ir mylimieji pirmenybę teikia ne daiktams, o bendrai veiklai.

L.Pobedonoscevas atvirauja, kad pačią įsimintiniausią dovaną tikrai sunku įvardinti. Juk jų buvo tikrai nemažai! „Kartais sudėtinga prisiminti tai, kas buvo vos prieš savaitę, tad kas buvo prieš metus – juo labiau. Bet tokių dovanų tikrai buvo“.

Moterys renkasi romantiškesnes dovanas, vyrai – brangesnes

Dovanų platinimo lyderio Lietuvoje „Gera dovana“ duomenimis, ieškodamos dovanų šv. Valentino dienai moterys yra kur kas aktyvesnės ir išrankesnės nei vyrai.

„Moterys yra labiau linkusios dovanoti romantiškas pramogas, kurios suteiktų galimybę jaukiai praleisti laiką su mylimuoju. O vyrai savo antroms pusėms stengiasi parodyti išskirtinį dėmesį, todėl dovanoja su atsipalaidavimu ar grožio puoselėjimu susijusias dovanas“, - sako rinkodaros vadovas Martynas Navickas.

Jo teigimu, tarp populiariausių šv. Valentino dienos dovanų kasmet atsiduria įvairūs masažai, vandens pramogos ir pirčių malonumai, šokolado degustacijos arba dovanų rinkiniai, suteikiantys galimybę norimą pramogą išsirinkti pačiam.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės