Latviai į „Euroviziją“ siunčia du dainininkus Edmundą ir Ralphą

Broliukai latviai į „Euroviziją“ siunčia du dainininkus Edmundą ir Ralphą ir beatboxerius iš grupės PeR (Please explain the Rhythm).
Latvijos atstovai PER
© Eurovision.tv

Mūsų kaimynai jau ne pirmą kartą siekia atstovauti savo šaliai „Eurovizijoje“ – 2009, 2010 ir 2012 metais. Taigi, ketvirtas kartas nemelavo ir PeR pagaliau pateko į išsvajotą konkursą.

Grupė jau ne vienerius metus muzikuoja, dažnai dalyvauja įvairiuose festivaliuose, apšildo garsius kolektyvus iš viso pasaulio.

Latviai yra koncertavę Lietuvoje, kur apšildė garsiuosius „Dub FX“. Vėliau grupės singlas „Go Get Up“ pateko tarp Danijos 100 geriausių dainų, muzikantai buvo nominuojami muzikos ir video apdovanojimuose.

PeR turi aiškų planą: pirmiausia perkopti pusfinalio barjerą, sužibėti finale ir užmegzti daug naudingų ryšių su užsienio prodiuseriais.

Nors Latvijos dainininkai labai norėjo patekti į „Euroviziją“, tačiau prieš pat didįjį pasirodymą pažėrė kritikos.
„Konkursas tampa vis mažiau populiarus kasmet. Metai bėga, kai kurie dalykai keičiasi, bet pagrindinė problema vis lieka ta pati – dainos konkursui rašomos likus vos kelioms savaitėms iki „Eurovizijos“. Trumpalaikiai projektai dalyvauja čia tik tam, kad surinktų kuo daugiau balsų. Vis dėlto, tai puiki galimybė tokiems artistams kaip mes“, - sako drąsieji broliukai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją