Daug vyrų yra neištikimi savo žmonoms. Spaudoje nuolat mirga istorijos apie garsių politikų, kino žvaigždžių, didelių kompanijų vadovų romanus su moteriškos lyties (paprastai – jaunesnėmis) kolegėmis; netrūksta ir įrodymų, kad tai ne tik gandai.
© Shutterstock nuotr.

Žinoma, neištikimybė būdinga ne tik garsiems ir turtingiems (ir ne tik vyrams), tačiau tam tikruose itin privilegijuotuose sluoksniuose ji yra gana dažnas dalykas. Kodėl tiek daug turtingų ir galingų vyrų įsivelia į meilės nuotykius?

Gal pasaulio galingieji mano, kad jiems galioja kitokios taisyklės? O gal jiems tiesiog patinka slaptų ryšių keliamas jaudulys, iššūkis nebūti pagautam? Galbūt turtingi ir įtakingi vyrai iš tiesų jaučiasi nenusipelnę sėkmės ir tam tikra prasme specialiai kasa sau duobę? Gal galia gimdo aroganciją, ir jie ima tikėti niekada nebūsią sučiupti? Tikriausiai visi atsakymai gali būti teisingi. Ir būtent šioje vietoje viskas komplikuojasi.

Įsivaizduokite, kad esate naujai iškeptas milijonierius, didelės tarptautinės korporacijos direktorius, šalies vadovas ar kitas įtakingas žmogus. Galite nusipirkti viską, ko trokštate. Jums netrūksta aplinkinių dėmesio. Kiti labai turtingi ir svarbūs žmonės nori užmegzti su jumis ryšius. Jus nuolat kviečia į svarbius renginius.

Nuostabios moterys pačios kabinasi jums ant kaklo (nors jumyse vis dar gyvena savimi nepasitikintis paauglys). Aplinkiniai jumis žavisi ir yra pasiryžę išpildyti kiekvieną jūsų norą. Jums sekasi labiau, nei kada nors galėjote įsivaizduoti, ir kartais vis dar įsižnybiate sau, norėdamas įsitikinti, ar nesapnuojate.

Tačiau žmona, su kuria gyvenate 5, 10 ar 20 metų, su jumis elgiasi kaip su paprastu mirtinguoju. Gal ji ir labai jus myli, bet negali nuolat žavėtis jūsų sėkme, kaip tai daro aplinkiniai. Gal ji priprato, kad daug dirbate ir retai būnate namuose, o gal yra užsiėmusi savo pačios reikalais.

Na, o vaikams jūs tikrai esate tik „tėtis“, o ne išskirtinė žmonijos rūšis, kuria įtikėjote esantis. Jums labai patinka dėmesys, kurį gaunate iš aplinkinių, o liaupsės, kad esate nepaprastas, išskirtinis ir nuostabus, laikui bėgant tapo savaime suprantamu dalyku. Galite nė nepastebėti, kaip po truputį pasiduodate pagundoms ir imate megzti romanus su kitomis moterimis.

Ne be reikalo galia vadinama „stipriausiu afrodiziaku“. Nenorime pateisinti blogo elgesio, bet faktas yra faktas: labai turtingi ir įtakingi vyrai susiduria su daugiau pagundų nei vidutinis vyras. Pataikūnų palyda, kuri pumpuoja jūsų ego, pildo kiekvieną įgeidį, juokiasi net iš labiausiai nevykusių jūsų juokelių, sutinka su viskuo, ką sakote, ir nuolat žavisi jūsų išmintimi ir įžvalga, dažnai laimi prieš kuklumą ir sveiką protą. Šie nuolatiniai kompanionai neleidžia patirti realybės, su kuria mes susiduriame kiekvieną dieną.

Daugeliui turtingų ir įtakingų žmonių būdingos tam tikros savybės. Jei jie nebūtų troškę įrodyti savo vertės, sulaukti pagyrų ir pripažinimo, tikriausiai šiandien nebūtų ten, kur yra. Šie žmonės atkakliai siekia savo tikslų. Jų tikslas gali būti pinigai, galia, moterys, visuomeninė padėtis, ryšiai su žymiais žmonėmis.

Kartais šie polinkiai yra ne stiprybės, bet ydos. Troškimas būti galingu ir pripažintu gali tapti narkotiku, kuris iškreipia realybę ir atitolina nuo stabilesnių kasdienio gyvenimo malonumų, tokių kaip tikri draugai, namai ir šeima.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Orai: arktinis šaltis šalį sukaustys ilgam (25)

Šią savaitę šalį stingdys šaltis . O „dėkoti“ galime į dvi dalis skilusiam poliariniam...

Ūkininkas: pieno produktai netrukus pigs (103)

„Miestiečiai ateina į protą“, – sako save tipišku smulkiuoju ūkininku, kurio specializacija...

Pigiausi būstai Lietuvoje – už vieną minimalų atlyginimą (86)

Atsidarius nekilnojamojo turto skelbimų portalą, akį gali patraukti pasiūlymai už ypač nedidelę...

Italijos lietuviai kyla į kovą su Rusijos propaganda (267)

Nusibodo Italijoje aiškinti, kad Lietuva tai ne Rusija, ir kad lietuviai turi savo tvirtą...

Tobulas muzikos ir 3D vaizdų spektaklis: elektroninės muzikos pionieriai „Kraftwerk“ atidavė duoklę Lietuvai (15)

Vokietijos muzikos grandai itin pamėgo lankytis Lietuvoje. „Scorpions“, „Accept“ ar buvusių...

Lietuvis dėl savo darbo Airijoje buvo tapęs kone šios šalies priešu (95)

Iš Kapčiamiesčio, nedidelio miestelio Lazdijų rajone, kilęs Povilas Ražukas Airijoje dirbo prie...

Netiesa, kad Kaukėnas nežibėjo tarp superžvaigždžių: nusileido tik Fourcade‘ui (30)

Tik legendinis Martinas Fourcade‘as buvo greitesnis už Tomą Kaukėną lenktynėse, kuriose...

Išgyvenęs alpinistas papasakojo, ką patyrė: sulaužyta koja ropojo iki kalnų namelio (243)

Kirgizijoje bendražygio netekęs alpinistas Kęstutis Skrupskelis papasakojo savo kvapą...

Vestuves nusprendė atšvęsti kitaip: vietoje puokščių pasirinko šuniukus (5)

Becky ir John'as buvo pačiame vestuvių planavimo įkarštyje, kai pamatė gyvūnų prieglaudos...

Lietuvių nuotykiai Šiaurės Korėjoje: vos išlipę iš lėktuvo svarstėme, kaip iš čia pabėgti (198)

Nuo pat vaikystės mane traukė keisti ir mistiniai dalykai. Buvo įdomu viskas kas baisu, gniaužia...