Kerintys Kuršių nerijos vaizdai: žiema dovanoja nuostabų peizažą

 (10)
Kuršių nerijos vaizdais galima grožėtis ištisus metus: pavasarį ir vasarą čia pražysta reti augalai, rudenį regionas nusidažo visomis paletės spalvomis, o žiema Kuršių nerija apdovanota romantišku gamtos sąstingiu ir sniegu.
Kuršių nerija
© Neringos sav. nuotr.

Tiesa, sniegas čia retas žiemos palydovas, todėl jam iškritus, gyventojai skuba pasidžiaugti žiemos malonumais ir grožėtis gamtos vaizdais.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė Aušra Feser kviečia visos Lietuvos gyventojus apsilankyti pajūryje, nes ir žiemos metu čia yra ką veikti.

„Žiemą gamta Kuršių nerijoje, ko gero, pati gražiausia, ypač kai pasninga. Sniego nėra daug, todėl galima laisvai vaikštinėti takeliais, po miškus ir grožėtis gamta. O jei tokie orai išsilaikys, manau, galima jau traukti ir slides. Miškų ir dviračių takais jau pats metas slidinėti, todėl savaitgalį žmonės tenesnaudžia, nes nežinia, kiek tokie palankūs orai išsilaikys“, – pasakoja A. Feser.

O kol kas DELFI kviečia pasigrožėti Kuršių nerijos gamtos peizažais, įamžintais nuotraukose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mūsų aplinka

Ar žinote, kodėl į tablečių buteliuką dedama vatos (17)

Jei atidarę naują vaistų buteliuką iš pradžių pamatote ne tabletes, o vatos gumulėlį, šiandien jau galite nebegalvoti, kokia šio daikto paskirtis – greičiausiai tai tiesiog duoklė istorijai.

Išvyka savaitgaliui: piliakalniai, kuriuos tikrai verta aplankyti (8)

Norint suskaičiuoti kai kurių rajonų piliakalnius, kai kada užtenka ir vienos rankos pirštų, o štai Raseinių rajone yra net 25 piliakalniai. VšĮ Raseinių turizmo ir verslo informacijos centras „Atrask Raseinius“ pristato dalį piliakalnių Raseinių rajone ir kviečia juos aplankyti, rašoma pranešime spaudai.

Paprasti būdai, kaip patiems užsiauginti vertingų grybų (47)

Jei labai mėgstate grybus, bet nenorite eiti į mišką, juos galite užsiauginti čia pat, savo sode. Mikologė Reda Iršėnaitė papasakojo apie kelis grybų auginimo būdus ir priežastis, kodėl grybai gali ir neaugti.

Lėkštėje tykantis pavojus: nemaloni tiesa apie populiarią žuvį (62)

Didinga mūsų Baltijos jūra dažnai laikoma bene labiausiai užteršta visame pasaulyje. Todėl kartais nė nesusimąstome, kad Baltijoje plaukiojančios žuvys gali būti užterštos ir drąsiai jas tiekiame ant stalo. Maža to, tikėtina, kad didžioji dalis žmonių nė nežino, kad dioksinais ir furanais užteršta žuvis ilgainiui gali sukelti vėžį, nervines sistemos problemas bei įvairias mutacijas.

Du dalykai, kuriuos reikia žinoti norint iš namų išvyti nekviestus svečius (12)

Skruzdėlėms iš žmonių reikia dviejų joms gyvybiškai svarbių dalykų – šilumos ir maisto, todėl radusios menkiausią galimybę patenkinti savo poreikius, skruzdėlės ima jaukti žmonėms gyvenimą. Kaip to išvengti?