Sekmadienį nuo pat ryto tūkstančiai bėgikų plūdo į Gedimino prospektą.

Pirmieji startavo 12 kilometrų distancijos bėgikai.

Čia pirmąją vietą iškovojo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis, maratonininkas Valdas Dopolskas. 24-erių stajeris nuotolį įveikė per 37:06 min.

Antrąją vietą užėmė Darius Sadeckas (37:22 min.), trečią poziciją iškovojo Mindaugas Viršilas (38:16 min.).

Moterų gretose pirmoji vieta atiteko Mildai Eimontei (44:57 min.), kuri finišavo kartu su dvyne seserimi Monika Vilčinskaite, jai atiteko antroji vieta. Trečia finišo liniją kirto Austėja Vaičiulienė (49:24 min.).

12 val. startas duotas perpus trumpesnės distancijos dalyviams. Čia tempą diktavo Modestas Dirsė, kuris 6 km įveikė per 18:55 min. Antrąją vietą užėmė Gediminas Pajėda (19:36 min.), trečias – Aivaras Čekanavičius (19:45 min.).

Moterų gretose nugalėjo šiuolaikinės penkiakovės atstovė Lina Batulevičiūtė (22:08 min.), antrąją vietą užėmė šiemet tarptautiniame Vilniaus maratone triumfavusi Loreta Petkevičienė (22:23 min.), trečią vietą iškovojo Kristina Zajančkovskaja (23:26 min.).

Mažieji bėgimo šventės dalyviai nuo 13.15 val. jėgas išmėgino „Nykštukų bėgime“, įveikdami 200 metrų.

13.30 val. prie starto linijos stojo 3 km distancijos bėgikai. Čia pirmasis nuotolį įveikė Eduardas Rimas Survilas, kuris trasoje sugaišo 9:18 min. Antras finišo liniją kirto 6 km bėgime nugalėjęs M. Dirsė (9:26 min.).

Trečią vietą užėmė triatlonininkas Jaunius Strazdas (9:35 min.). Moterų gretose pirmą vietą užėmė Gintarė Vaiciukevičiūtė (11:09 min.), antra liko Aliona Galandevskaja (11:37 min.), trečią vietą iškovojo Julija Jaromskaitė (12:20 min.).

Šiemet bėgikai startavo Gedimino prospekte ties Vinco Kudirkos aikšte.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)