aA
Meilės ugnis gali įsižiebti pačiu netikėčiausiu metu netikėčiausioje vietoje, pavyzdžiui, sporto klube. Šv. Valentino dienos proga keletas porų, meilę suradusių sporto klube, sutiko pasidalinti savo pažinties istorijomis.
Tatjana ir Darius
© Asmeninio archyvo nuotr.

Niekada negali žinoti – galbūt tuo pat metu sportuojantis asmuo taps tavo gyvenimo meile?

„Mes su Dariumi susipažinome daugiau nei prieš 4 metus viename sporto klube Vilniuje: aš sportavau treniruoklių salėje ir, norėdama pagal savo kūną prisitaikyti treniruoklį, tiesiog pristigau jėgų atsukti reikalingą jo detalę. Pakėliau akis ir pirmo pasitaikiusio vyro, kuris ėjo pro šalį, paprašiau pagalbos. Jis man padėjo, aš jam padėkojau ir, atrodo, viskas tuo ir turėjo baigtis. Tačiau kiek vėliau, kai nuėjau atsigaivinti į vandens zoną, tas pats vyras – lyg ne tyčia – užkliudė mano koją, kai sėdėjau sūkurinėje vonioje. Žinoma, už tai jis atsiprašė ir taip pradėjome kalbėtis“ – apie savo pirmąją pažintį su dabar jau esamu vyru Dariumi pasakoja Tatjana.

Moteris atviravo, kad iš pradžių jie smagiai vienas su kitu bendraudavo tik sporto užsiėmimų metu – mat jų abiejų sportavimo laikas sutapdavo. Taigi kurį laiką matydavęsi tik sporto klube, Tatjana ir Darius netruko apsikeisti telefono numeriais ir pakankamai greitai – gal po dviejų mėnesių – užmezgė rimtą draugystę.

„Į sporto klubą aš visada ėjau sportuoti, o ne ieškoti naujų pažinčių. Ir netgi tąkart dėmesį į mane atkreipė jis, o ne aš į jį, - šypsosi Tatjana, - Vis dėlto visiems sporto klubų lankytojams Valentino dienos proga palinkėčiau pasiekti savo tikslų – nesvarbu, kokie jie bebūtų: ar atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, ar priaugti papildomų raumenų, ar surasti savo antrąją pusę, net jeigu jos ten ir neieško“.

Prireikė šešerių metų, kad galiausiai vienas kitą „pamėgtų“

Agnė ir Žilvinas
Agnė ir Žilvinas
© Asmeninio archyvo nuotr.

Sporto ir sveikatingumo klubo „Impuls“ trenerę Agnę gyvenimo meilė aplankė darbe – ji su savo antrąja puse susipažino vos pradėjusi dirbti treniruočių trenere. Tačiau tik praėjus šešeriems metams Agnė ir Žilvinas suprato, kad vienas kito nebeišvengs.

„Iš pradžių mes vienas kito labai nemėgome, net nesisveikindavome: jis man atrodė nemalonus ir per daug savimi pasitikintis žmogus, o aš jam – jauna nepatyrusi mergaitė, ką tik pradėjusi dirbti sporto treniruočių trenere. Nors susitikdavome pakankamai retai, vienas kitą pamatę kaip įmanydami stengdavomės išvengti bet kokio kontakto – ir taip net šešerius metus“, - savo pažintį su Žilvinu prisimena Agnė.

Tačiau vieną vakarą, kuomet visi darbuotojai dalyvavo bendrame įmonės vakarėlyje, susitiko Agnės ir Žilvino žvilgsniai ir tą akimirką įsižiebė kažkas neapsakomo.

„Viskas įvyko taip, lyg rodo per filmus: tas, ko gero, pirmasis gilus akių kontaktas abiems mums kuždėjo, kad taip paprastai čia viskas nesibaigs. Vėliau prasidėjo begales laiko trunkantys telefono skambučiai, ėmėme dažniau bendrauti, kartu leidome vis daugiau laiko“, - pasakoja Agnė.

Pasiteiravus, kaip į jųdviejų santykius reagavo kiti darbuotojai, Agnė pripažino, kad pakankamai ilgai jie savo meilę nuo kolegų slėpė.

„Gal pusę metų labai stengėmės neišsiduoti ir savo santykių niekam nedemonstravome. Tačiau, kai supratome, kad mūsų santykiai rimti, į vieną darbo renginį atvažiavome kartu – taip visiems pasakydami, jog mes - pora. Žinoma, reakcijų buvo įvairių, bet mes jų nepaisėme“, - sako Agnė.

Po netikėtos pažinties – sukurta laiminga šeima

Jurgita ir Andžej
Jurgita ir Andžej
© Asmeninio archyvo nuotr.

Šiuo metu sporto klubo vadove dirbanti Jurgita pasakoja su vyru susipažinusi prieš aštuonerius metus, kai pietų pertraukos metu šalia esančioje kavinėje sutiko ten po sporto treniruotės užsukusį vaikiną.

„Susipažinome labai netikėtai ir kiek keistai: abu pietavome šalia esančioje kavinėje ir nejučiom „pagavome“ vienas kito žvilgsnį. Papietavusi grįžau į klubo registratūrą – tuomet dar dirbau registratūros konsultante. Netrukus tas pats vaikinas atėjo į registratūrą ir paliko servetėlę, ant kurios buvo užrašęs savo telefono numerį. Žinoma, tada su kolegėmis ilgai juokėmės iš tokio drąsaus jo poelgio. Tačiau lemtingoji diena atėjo ir aš jam paskambinau“, - savo ir Andžej draugystės pradžią prisimena Jurgita.

Tiesa, Andžej iš pradžių nebuvo nuolatinis sporto klubo lankytojas ir sportuoti ateidavo pakankamai retai.

„Kadangi Andžej yra kūno kultūros mokytojas ir rankinio treneris, jis daugiau sportuodavo savo treniruočių metu. Tačiau pripažinsiu, po pažinties su manimi jis klube ėmė lankytis dažniau. Taip pamažu ir pradėjome bendrauti, o po metus su puse trukusios draugystės – susituokėme. Šiandien jau auginame du nuostabius berniukus“, - šypsosi Jurgita.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Darius Kuolys: jie jaučiasi taip, lyg Dievas jiems būtų padovanojęs Lietuvą (6)

Būsimos valdančiosios koalicijos sudėtis po 2020 m. Seimo rinkimų priklausys ir nuo prezidento...

Nuosavo būsto svajonė: po kiek pradiniam įnašui atsideda lietuviai (7)

Norint gauti paskolą būstui, reikia būti sukaupus pradinį įnašą , kuris padengtų bent 15...

Paveldėti milijardus Rusijoje – keblu: pokomunistinė turtuolių karta išbando Putino pažadus dėl privačios nuosavybės

Vladimirui Putinui šiuo metu einant savo paskutinę prezidento kadenciją, pokomunistinės Rusijos...

Milijardierius Caudwellas su Modesta Vžesniauskaite įsirenginėja brangiausią Britanijoje namą: per jį tekės upė (2)

Londono apribotos rizikos fondo lopšys turi naują nekilnojamojo turto karalių. Milijardierius,...

Vilniuje surado ypatingą gatvę: taip, kaip žmonės ten gyvena turi pamatyti visa Lietuva (148)

Kaimynas kaimynui ne akmenį į langą meta, o komplimentą pasako. Kaimynas kaimynui ne skundą...

„Artėja paskutiniojo teismo diena“: gyventojus išgąsdino žaibiškai užtemęs miestas (59)

Dėl didžiausių atogrąžų miškų gaisrų Brazilijos istorijoje viename mieste sutemo 15 val., nes...

Verslo įtakingiausieji: politikų ciniškumas kartais pritrenkia (140)

Trečiadienį DELFI paskelbė įtakingiausių Lietuvos verslininkų ir ekonomistų sąrašą. Laidoje...

Puikus virškinimas, saldus miegas ir rami nervų sistema: išbandykite 3 ingredientų kokteilį (26)

Bananų ir cinamono kokteilis akimirksniu atgaivins organizmą ir pastatys ant kojų peršalus!

Lietaus debesys pasitrauks ir sugrįš šiluma (2)

Ketvirtadienio dieną įžūlūs lietaus debesys iš Lietuvos pasitrauks. Jau naktį žymesnio lietaus...

FIBA atnaujintame pasaulio čempionato pajėgumo reitinge – Lietuvos rinktinės šuolis aukštyn (87)

Prieš pasaulio krepšinio čempionatą FIBA skelbia jau antrą „FIBA 2019“ turnyro dalyvių...