aA
Liepos 12 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas pakvietė moksleivius į kasmet organizuojamą Vasaros mokyklą, kurioje jaunuoliai iš visos Lietuvos turėjo galimybę susipažinti su rinkodaros, projektų valdymo bei kūrybinio mąstymo subtilybėmis.
ISM vasaros mokykla
© Organizatorių archyvas

ISM Vasaros mokyklos organizatorių teigimu, kiekvieną vasarą moksleiviams organizuojami užsiėmimai yra ne tik puiki galimybė laiką praleisti prasmingai ir produktyviai, tačiau ir mokytis teorinių žinių taikymo praktikoje, plėsti savo pažinčių ratą, susirasti naujų bendraminčių.

„Šiais metais ISM Vasaros mokykloje visas dėmesys buvo skiriamas asmenybės kūrybinio mąstymo ugdymui bei gebėjimų lavinimui, kurie praverstų, pavyzdžiui, dirbant projektų valdymo srityje ar kūrybinėje veikloje. Džiugu, jog sulaukėme įvairaus amžiaus moksleivių iš skirtingų Lietuvos regionų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Kėdainių, Raseinių, Tauragės“, – teigė viena iš Vasaros mokyklos organizatorių Akvilė Būdvytytė.

Vasaros mokyklos programa buvo suskirstyta į tris dalis. Pirmoje dienos pusėje moksleiviai gilinosi į savęs pažinimo ir komandinio darbo subtilybes bei atliko įvairias praktines užduotis.

Pranešimus efektyvaus darbo principų, teisingų saviugdos metodų tematikomis renginio dalyviams skaitė, organizacijų kultūros specialistas, aktyvus visuomenininkas, švietimo srityje dirbantis Mantas Žalkauskas bei ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vyr. lektorius Anicetas Suchockis.

Vasaros mokykloje savo patirtimi su moksleiviais dalijosi ir rinkodaros subtilybes atskleidė ISM ekspertė, kreditų biuro „Creditinfo“ rinkodaros vadovė Ieva Bieliūnaitė – Jankauskienė. Universiteto lektorės teigimu, šiandien jaunam žmogui kuriant nuosavą verslą, būtų pernelyg didelė prabanga mokytis iš savo klaidų.

„Jei jaunas žmogus turi ketinimų įkurti savo verslą arba jame dirbti, mokytis iš savo klaidų būtų pernelyg didelė prabanga. Kur kas efektyviau pradėti semtis patirties kuo anksčiau iš tų, kurie tą kelią sėkmingai arba nesėkmingai nuėjo, nepriklausomai nuo to, kur ta „kelionė" aprašyta ir nupasakota: vadovėliuose, paskaitose, konferencijose ar kt. Realiai suvokiant kontekstą, improvizuoti gyvenime bus daug lengviau“, – kalbėjo I.Bieliūnaitė.

Didelio moksleivių susidomėjimo sulaukė ir švietimo organizacijų konsultantas, vienas iš ISM universitete vizituojančių lektorių Aurimas Ražanauskas bei tarptautinio studentų projektų valdymo čempionato nugalėtojai – ISM universiteto studentai Arnas Petravičius ir Emonas Šabonas, kurie su moksleiviais dalijosi visai nemenkai sukaupta projektų valdymo patirtimi.

Po pranešimų jaunuoliai turėjo galimybę pritaikyti išgirstas teorines žinias praktikoje – kurti reklamines kampanijas. Kūrybos proceso metu, moksleivius konsultavo ne tik pranešėjai, bet ir ISM universiteto studentai.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuojama Vasaros mokykla šiemet didžiausią dėmesį skyrė verslumo ir kūrybiškumo ugdymui. ISM Vasaros mokykla – tai puiki erdvė kiekvienam jaunuoliui, kuris nori gauti žinių vadybos, komunikacijos ir rinkodaros srityse, atlikti įdomias praktines užduotis, naudingai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų.

Visą nuotraukų galeriją rasite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Ūkio ministras apie maisto kuponus: nežinau, iš kur atsiranda tokios idėjos (162)

Ar kainų mažinimą pagrindiniu tikslu išsikėlusi vyriausybė savęs neįvarė į kampą? „ Delfi...

Panevėžį drebina kūdikio netektis: po ligoninės išvadų – neįtikimos ir šokiruojančios detalės (55)

Kūdikio Respublikinėje Panevėžio ligoninėje spalį netekusios Ilonos iš mažo miestelio...

Orai: naktys darysis vis šaltesnės (1)

Labai norėtųsi, kad reiškiniai atmosferoje pasikeistų ir savaitgalio orų prognozė...

Į Maroką sugrįžti nenorėtų: vietiniai dedasi šventais, o išdarinėja velniai žino ką (70)

Manau, visi nors kažką girdėję apie Marakešą žino tą chrestomatinę situaciją, kai žioplam...

Moters gyvenimas priminė košmarą: kai tokie artimieji, tai ir priešų nereikia (5)

Vieni vaikystę prisimena su nostalgija, kiti – su baime. Šiurpia istorija pasidalinusią Aušrą...

Nuo likimo nepabėgęs Adomaitis: žinojome, kad bus problemų (39)

Vienas geresnių sezono rungtynių sužaidęs Vilniaus „Rytas“ atitinkamos satisfakcijos negavo...

Kinija demonstruoja savo paslaptingąjį „J-20“ (97)

Kinijos karinės oro pajėgos Žuhajuje vykusioje tarptautinėje aviacijos parodoje pademonstravo savo...

Vilniaus naktinių klubų gražuolės turi savo taisykles: geria kavą, prašo vaikinų palydos ir maskuojasi juodai (57)

Ne paslaptis, kad naktiniai klubai – kaip atskiras pasaulis. Tai, kas juose vyksta po vidurnakčio,...

Kalėjimų sistemoje bręsta naujas skandalas (66)

Skandalas Kauno tardymo izoliatoriuje. Nukentėjusysis tvirtina, kad prieš pat teismo posėdį į...

Iš emigracijos grįžusi lietuvė ir toliau renkasi mokėti mokesčius Britanijai (231)

Laisvas darbo jėgos judėjimas Europos Sąjungoje (ES) leidžia per savo karjeros metus lengvai...