Balsuokite rinkimuose, dalyvaukite „Man ne dzin“ konkurse ir laimėkite puikių prizų!

 (29)
DELFI kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) kviečia nepraleisti progos sudalyvauti konkurse „Man ne dzin“ ir laimėti puikių prizų. Konkurso dalyviai buvo raginami sužaisti žaidimą, balsuoti rinkimuose ir įkelti savo nuotrauką prie rinkiminių apylinkių. Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas jau spalio 23 dieną, kai vyks pakartotinis balsavimas.
© DELFI / Domantas Pipas

Nespėję sužaisti žaidimo nenusiminkite – jei turite savo nuotrauką prie rinkimų apylinkės, sudalyvauti tikrai spėsite, – sužaiskite žaidimą, spausdami šią nuorodą, atsiųskite nuotrauką ir dalyvaukite!

Konkurso esmė: žaidimo herojus žaidime keliauja balsuoti 2016 metų Seimo rinkimuose, stengiasi įveikti kliūtis ir pasiekti balsadėžę turėdamas kuo daugiau taškų. Žaidimą žaisti galima neribotą kartų kiekį.

Po spalio 9 d. rinkimų aktyvuojama galerija, į kurią žaidimo dalyviai, pretenduojantys į prizus, gali kelti savo nuotraukas prie rinkiminių apylinkių. Nuotraukoje turėtų matytis žaidėjas bei rinkiminė apylinkė, kurioje jis balsavo.

DELFI portalo lankytojai gali balsuoti už įkeltas nuotraukas, o dalyvis, kurio taškų suma, sudėjus žaidimo ir nuotraukos rezultatus, yra didžiausia, laimi pagrindinį prizą.

Po pirmojo rinkimų turo „Man Ne Dzin“ organizatoriai siunčia žinią: „Džiaugiamės, kad žaidei „Man Ne Dzin“ žaidimą, o vėliau keliavai prie balsadėžės, reiškei savo nuomonę, įmetei biuletenį į ir visiems įrodei, kad tau nėra dzin! Džiaugiamės ir dėl to, kad į šių metų Seimo rinkimus pakvietei ne vieną savo draugą.

Pasidaryti rinkiminį „selfie“ spėjo beveik kiekvienas, o už jį „Man Ne Dzin“ dar ir apdovanoja. Sužaidęs Man Ne Dzin žaidimą ir pasidalinęs savo nuotrauka šioje galerijoje, gali laimėti Zigzag Travel bei Trip Shop įsteigtus prizus.

Nepamiršk pakviesti draugų balsuoti ne vien už tavo nuotrauką, bet ir antrajame rinkimų ture, kuris vyks spalio 23 d. Tą dieną apdovanosime ir nugalėtoją!“

Kviečiame nepraleisti šanso, dalyvauti rinkimuose bei konkurse – ir visiems įrodyti, kad susivieniję esame galinga jėga, kuriai ne dzin, kas šalį valdys ketverius metus.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją