Štai 5 patarimai, kaip formuoti teigiamą kūno įvaizdį

1. Nustokite save kritikuoti. Jei nuolat kritikuojate savo kūną ar laidote su išvaizda susijusius juokelius, nustokite. Kaskart, vos pajutusios, kad tuoj pasakysite kažką negatyvaus, įsivaizduokite “stop” ženklą ar kitą panašų vaizdą.

2. Elkitės taip, lyg būtumėte pati gražiausia. Įsivaizduokite, kad šiandien prabudote su tobula figūra. Kaip elgtumėtės, jei tai būtų tiesa? Gal daugiau šypsotumėtės? Išdrįstumėte užkalbinti nepažįstamą žmogų? Nebijotumėte pateikti bosui savo idėjos? Elkitės taip, kaip manote, kad elgtumėtės, o tada atkreipkite dėmesį į tai, kokio atsako sulaukiate iš aplinkinių. Tikrai pastebėsite skirtumą.

3. Išsirinkite vieną dalyką. Kiekvieną dieną padarykite vieną sveikatai naudingą dalyką, pavyzdžiui, išeikite trumpam pasivaikščioti, po truputį ugdykite sveikesnius įpročius ir stebėkite pagerėjusią savijautą.

4. Nebijokite pokyčių. Bėgantys metai ir išgyventi įvykiai (ligos, gimdymai) palieka žymes mūsų kūnuose. Daugelis mūsų nebemąstome taip, kaip mąstėme būdamos 25-erių, tad kodėl turėtume taip atrodyti? Nesusitelkite ties „neigiamais“ kūno pokyčiais - verčiau užsibrėžkite tikslą būti sveikesnės ir kiek įmanoma labiau patenkintos savimi. Būsite pavyzdys savo dukrai, kai jos kūnas keisis ir vis labiau panašės į suaugusios moters kūną.

5. Paieškokite įkvepiančių pavyzdžių. Mamoms irgi reikia paramos ir įkvepiančių pavyzdžių, todėl apsižvalgykite aplinkui ir raskite moterį, kurios požiūris jus žavi. Tai gali būti aktorė Kate Winslet, žvali senutė kaimynė, kasdien išeinanti pasidžiaugti grynu oru, draugė, kuri, nors ir nėra tobula, stilingai rengiasi, spinduliuoja žavesiu ir turi puikų humoro jausmą.

Jei visą gyvenimą save kritiškai vertinote, pakeisti požiūrį bus nelengva, bet įmanoma. Pasistengti tikrai verta - ir dėl savęs, ir dėl savo dukters.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)