aA
Astrologė Vaiva Budraitytė ištyrė, kokie metai laukia kiekvieno iš 12 skirtingų zodiako ženklų atstovo. Žinoma būrėja minėjo, kad 2014 metai bus sėkmingi daug dirbantiems, ir užsispyrusiems žmonėms. Tuos, kurie bus atkaklūs tarsi arkliai šiemet lydės ypatinga sėkmė.
© Shutterstock nuotr.

V. Budraitytė dalijasi prognozėmis su DELFI skaitytojais.

Avinas

Nuo metų pradžios iki rugpjūčio teks kovoti už vietą po saule. Atrodys, kad jums visi kenkia. Aplink matysite tik priešus. Labai emocingas periodas. Galite būti provokuojami duoti ar imti kyšį, įsivelti į abejotiną veiklą. Visus metus energingai sieksite savo tikslų, nesvarbu ar karjeroje, ar asmeniniam gyvenime, bet rezultato sulauksite tik rugsėjį. Antroje metų pusėje pasijusite geriau. Naujos pažintys suteiks daug džiaugsmo ir naudos. Šiais metais labai palanku pradėti praktikuoti sveiką gyvenseną, nes atsiras būtinybė gerinti sveikatą. Rugpjūtis ir rugsėjis turėtų būti skirtas poilsiui.

Jautis

Pirmi du metų mėnesiai turėtų būti skirti intensyviam darbui. Šiuo periodu tikrai seksis, net jei per daug nesistengsite. 2014-tieji metai bus didesnių pinigų uždirbimo ir kaupimo metai. Tik rugpjūtį būkit atsargesni, kvailai nerizikuokite. Atostogaukite pirmą metų pusmetį, nes nuo metų vidurio nebenorėsite išeiti iš namų net kelioms minutėms. Pajusite trauką žemės ūkio darbams. Metų viduryje galite įsigyti lopinėlį žemės. Tam palankiausias mėnuo gegužė ir pirmos dvi liepos savaitės. Jei sumanėte tuoktis, tai darykite pirmąjį metų pusmetį.

Dvyniai

Labai audringi ir pakankamai sėkmingi metai jausmų ir darbo srityje. Naujos meilės ir trumpalaikiai nuotykiai lydės visus metus. Ypač aktyvūs būsite pavasarį. Šiais metais pasijusite kūrybiškesni. Atsiras poreikis įgyvendinti slapčiausias svajones ir patenkinti kartais per dideles ambicijas. Piniginiai reikalai bus šiek tiek chaotiški – tai daug, tai mažai, todėl šiais metais išloš tie, kurie yra samdomi darbuotojai ir gauna kad ir mažesnę, bet pastovią algą. Antrąją metų pusę sėkmę darbe nulems jūsų sugebėjimas ir noras bendrauti. Nusimato daug trumpų komandiruočių ar šiaip išvažiavimų iš šalies. Atostogaukite gegužę ar rugsėjį.

Vėžys

Emocijos valdys visus metus. Asmeniniame gyvenime tai bus naudinga, nes padės puikiai susitvarkyti savo šeimyninį gyvenimą, o vienišiams – susikurti šeimas. Ypač tam palankus metas nuo kovo iki rugpjūčio. Darbe emocijos gali įvelti į nelygiavertę kovą, kai mėginsite kovoti su vėjo malūnais. Šiais metais palanku siekti aukštesnių postų, reikalauti didesnės algos. Ypač, nuo pavasario. Puiki žinia ta, kad jūsų pajamos šiais metais priklausys nuo jūsų įdėto darbo. Metų pabaigoje savo veikloje padėsite pagrindus artimiausiems keliems metams. Atostogaukite liepą ar rugpjūtį.

Liūtas

Visus metus stabiliai kilsite. Ypač tie, kurie paskutinius metus daug ir sistemingai dirbo, ribojo savo poreikius. Turite puikų šansą uždirbti didelius pinigus ar tvirčiau pasijusti šeimos finansų srityje. Aišku, juodas mėnulis įėjęs į jūsų ženklą nuo kovo pradžios įneš tam tikras minorines natas, bet nuo liepos jupiteris jūsų ženkle viską užglostys ir atneš didelę apčiuopiamą sėkmę. Ypač nuo gruodžio mėnesio. Jei kada svajojote išgarsėti, tapti žinomu, pripažintu, nuo gruodžio tai pavyks be didesnių pastangų. Širdies reikalai šiais metais mažai rūpės. Visą savo meilę stengsitės skirti vaikams, o laisvalaikį – vaikų lavinimui.

Mergelė

Vienišės mergelės turėtų daugiau dėmesio skirti santuokos planavimui, o gyvenantys šeimose – stengtis stiprinti ryšį tarp šeimos narių. Visą savo dėmesį ypač pirmą metų pusmetį reikėtų skirti santykių stiprinimui. Visi darbiniai dalykai vyks lyg ir savaime, nereikės nei didelių pastangų, nei nuožmios kovos. Metai bus labai nevienareikšmiai. Dievulis jus mirkys tai lediniame, tai verdančiame vandenyje. Palankus metas susirasti naują hobį, nes ateina metas didesnei saviraiškai, kūrybingumui. Kartais tai reiškia darbo keitimą. Ypač jei jūsų darbas kartu ir hobis. Naujoje aplinkoje susirasite naujų draugų su kuriais pradėsite kažin ką naują.

Svarstyklės

Labai aktyvūs metai, kai savo gyvenime teks daug ką peržiūrėti ir pakeisti. Susidarys įspūdis, kad viskas netenkina, būtinos rimtos permainos. Ypač tai pajus vedę ar seniai porose gyvenantys žmonės. Nesusituokusiems šie metai bus apsisprendimo tuoktis ar ne, o vienišiams ant galvos gali nukristi antra pusė. Nuspręsite dirbti keliose darbuose, nes iki spalio pabaigos gali trūkti pinigų. Sunkesni mėnesiai – balandis ir spalis. Šiuo metų laiku reikėtų būti atsargesniems, daugiau laiko skirti pasyviam poilsiui. Kitą metų dalį aktyviai siekite to, ką esate susiplanavę. Nekilnojamą turtą pirkite po kovo mėnesio. Nuo balandžio likimas jums pateiks įvairių staigmenų. Nuo nuostabiai gerų iki ne tokių palankių.

Skorpionas

Visus metus puikiai seksis darbas. Tik rudenį natūraliai sumažės darbų apimtys. Nedirbantys be didesnių pastangų susiras veiklos sritį, kur galės save realizuoti. Net ir nelabai aktyvūs žmonės turės galimybę gauti aukštesnes pareigas ar didesnį užmokestį. Ypač likimo dovanų galite tikėtis rugpjūtį. Visi metai bus pakankamai sėkmingi, todėl drąsiai svajokite ir siekite tikslų visose srityse. Atostogaukite mėnesį prieš gimtadienį. Turintiems chronišką ligą ar silpną sveikatą atsiras galimybė išsigydyti ar netikėtai stebuklingai pasveikti. Šiais metais būtinai nuvažiuokite į kalnus.

Šaulys

Šie metai palankūs turtėjimui, finansinės gerovės susikūrimui. Lengvai nesiseks, bet jūs nugalėsite visas kliūtis. Atsargesni būkite su svetimais pinigais. Nesvarbu, ar juos valdote, ar tik pasiskolinote trumpam laikui. Visus metus būsite labai kūrybingi ir aktyvūs, tad nenuostabu, kad šiais metais suaktyvės ir jūsų asmeninis gyvenimas. Net nusibodusi rutinos „suėsta“ partnerystė gali suspindėti naujomis spalvomis. Turėtumėte atsargesni būti balandžio mėnesį. Šiuo periodu net ir mažiausia musė gali pavirsti į didelį dramblį. Tokiais periodais geriau į nieką nekreipti dėmesio, o medituoti. Na, jei to nemokate, puikiai tiks rožinio kalbėjimas.

Ožiaragis

Nesate jausmų žmogus, bet šie metai bus skirti ne tik darbui ir pinigams, bet ir asmeninio gyvenimo sutvarkymui ar tokio gyvenimo atsiradimui. Labai palanku planuoti vaikus, ypač tiems, kuriems sunkiau sekėsi pastoti natūraliai, ilgai gydėsi nuo nevaisingumo. Visi metai bus žymiai geresni nei vidutiniai, galite pasijusti fortūnos numylėtiniai. Ypač nuo kovo iki rugpjūčio. Pavasarį turėsite daug darbo, teks padirbėti viršvalandžius, bet ir atlygis bus labai nemažas. Šie metai bus puikūs ne tik verslininkams ir valdininkams, bet ir kūrybinį darbą dirbantiems ožiaragiams. Įpraskite reguliariai sportuoti. Šiais metais jūsų sveikata priklausys nuo fizinio aktyvumo.

Vandenis

Labai kūrybingi ir darbingi metai. Pirmą pusmetį labai daug dirbsite, sieksite ženkliai padidinti pajamas, o nuo rugpjūčio užsigeisite šlovės ir pripažinimo. Planuojantys savo verslą susiras ilgalaikius partnerius, kurie atneš didelę naudą jums ar įmonei. Ambicingiausi netikėtai sau, pasuks į politiką. Antrą metų pusmetį turėsite didesnių planuotų ir neplanuotų išlaidų. Pradėti dirbti geriau iki rugpjūčio, o šeimai ir vaikams, kūrybai skirkite likusią metų dalį. Šis periodas labai palankus tuoktis ir planuoti vaikus. Atostogaukite liepą ar birželį.

Žuvys

Jau nuo sausio pajusite gyvybinės ir kūrybinės energijos pritekėjimą. Šie metai bus vieni geresnių, tai ypač pajus tos žuvys, kurios dar nerado gyvenimo kelio. Padidės komunikabilumas, norėsite ne tik bendrauti ir užmegzti naujas pažintis ir ryšius, bet jums tai ir puikiai seksis. Žuvys sumaniusios emigruoti ar iš emigracijos grįžti į Lietuvą turėtų apsispręsti šiais metais. Tačiau kelionių niekaip neišvengsite, nesvarbu, kokį darbą dirbate. Netikėtai sau galite pajusti, kad pinigai vis ilgiau ir ilgiau užsilaiko jūsų piniginėje. Pradėsite turtėti. Kūrybinių profesijų atstovai gali išgarsėti, gauti apdovanojimus.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Apžvalgininkai: tai buvo pagrindinė ir esminė Karbauskio klaida (38)

„Klaida buvo į savo rinkimų sąrašą priimti labai skirtingus žmones, turbūt orientuojantis tik...

Užkalnis. Valdžia pasmerkta ir pasirašė sau nuosprendį (14)

Ši valdžia turi tiek pat jėgų, kiek subliuškęs balionas – ir tai buvo aišku dar prieš...

Turistų traukos taikinys Lietuvos pakraštyje – žmonės netingi atvykti net iš tolimiausių šalies miestų (22)

Savaitgaliais į Paliesiaus kaimą, esantį Ignalinos rajone, suvažiuoja nemažai automobilių,...

Per ištaigingus Putino vizitus – kuriozinės situacijos

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmadienį apsilankė Saudo Arabijoje, taip...

Didžiulis gaisras Alytuje: skelbiama ekstremali padėtis, sprendžiama dėl laikino mokyklų uždarymo (129)

Dėl trečiadienį Alytuje, padangų perdirbimo įmonėje, kilusio gaisro skelbiama ekstremali...

Bus saugiau: Vilniuje siautėjusį maniaką įkalino dėl pasikėsinimo nužudyti mažametę (46)

Į laisvę lygtinai išleistas dėl pasikėsinimo nužudyti savo sugyventinę nuteistas tris kartus...

Kai Violetai diagnozavo paskutinės stadijos vėžį, sūneliui tebuvo 11 mėnesių (2)

Kai Violetai Ilgūnei diagnozavo vėžį, sūneliui nebuvo ir metų. Emigracijoje tuo metu gyvenusiai...

Į garsiojo Lietuvos kriptomilijonieriaus įkvėptos komedijos premjerą Audrius Bružas atvyko „Lamborghini" (1)

Trečiadienio vakarą žinomi žmonės rinkosi į naujausios Tado Vidmanto komedijos „Pats sau...

Valstiečių atsakas: „stato į vietą“ ir Pranckietį, ir Žemaitaitį papildyta (228)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) planas nuversti Seimo pirmininką Viktorą...

Biomedicinos mokslų daktarė: atkreipkite dėmesį į duonos sudedamąsias dalis (24)

Šiandien minimą pasaulinę maisto dieną daugybė šalių informuoja visuomenę apie maisto...