Mokyklos direktorė Ruth Reches papasakos, kodėl lietuviai trokšta žydiško auklėjimo ir netgi yra pasiryžę švęsti žydų šventes bei mokytis nelengvos hebrajų kalbos, kad tik galėtų patekti į legendomis apipintą itin aukštais pasiekimais garsėjančią Šalomo Aleichemo ORT gimnaziją Vilniuje.

Ir nuo seno kariuomene vadinamas berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ – jo vyr. dirigentas ir meno vadovas Vytautas Miškinis atvirai apie tai, kaip augant kartoms keičiasi vaikai. Kaip užauginti lyderį ir sėkmingą žmogų?

Mūsų ištikimiausi žiūrovai žino, kad mėgstame juos stebinti patį įvairiausią gyvenimo būdą pasirinkusių herojų istorijomis. Tad nuo šiol „Kasdienybės herojai“ kartu su projektu „Tvari Lietuva“ kartą per mėnesį ieškos įkvepiančių tvarumo istorijų apie žmones, kuriems rūpi darnus santykis su mus supančia aplinka. O tvarumo temos laidoje bus pačios įvairiausios – nuo švietimo, klimato kaitos iki skurdo mažinimo ir gyvūnų apsaugos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją