Šiandien Alma pasakoja tiesiai šviesiai – kodėl tekėjo net už trijų nusikalstamo pasaulio vyrų ir kaip visi jie mirė, kaip ji pradėjo vartoti narkotikus ir jais prekiauti, bei kodėl šiandien pati gyvena priklausomybių liūne skęstančių žmonių apsupty.

Kita tema: vienintelė Lietuvoje laidotuvių vedėja Birutė Ambložiejė – kodėl diplomuota režisierė paliko pramogų pasaulį? Kaip atrodo šiuolaikinės laidotuvės, ar tikrai šermenys kartais kainuoja daugiau nei vestuvės, ir juose visą laiką groja gyva muzika – arfa, violančelė ir trombonas? Kokioms tradicijoms lietuviai dar nepasiruošę?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją