Ukraina atsidūrė ties nervinio išsekimo riba: štai kodėl Eduardas Ukrainos kariams ėmė šaukti – „Putinas mano prezidentas“

3

Karas Ukrainoje
Karas Ukrainoje
Šaltinis: Reuters / Scanpix
2022 m. rugpjūčio 9 d. 11:02 The Economist

Eduardas K. nebeprisimena tikslios įvykių sekos, kaip jis atsidūrė prie Ukrainos karinio patikros punkto ir ėmė šaukti „Putinas mano prezidentas“. Dizaineris teigia prisimenantis augančią paniką, kurią sukėlė jo namuose, Kyjive, prasidėjęs karas. Net ir tada, kai aplinkui nesproginėjo sviediniai, į telefoną gaunamos naujienos versdavo raudoti be atvangos. Jį tiesiog apsėdo mintys apie rusus – iš už miško sėlinantį blogį. Gali būti, kad iš namų vien su šlepetėmis ir pižama link Ukrainos pozicijų miškuose išėjo ieškoti vieno iš jų. Užtat labai gerai prisimena sakęs, kad ieško Ukrainai „Eurovizijoje“ norėjusios atstovauti Katios Chilly, o galiausiai išpažino savo prielankumą Rusijos prezidentui. Vyrą tiesiog užgriuvo didesnė nei jis galėjo pakelti išgyvenimų našta.

Visą straipsnį gali skaityti tik prenumeratoriai
Tapdami prenumeratoriais, jūs remiate nepriklausomus autorius ir žurnalistus. Stipri ir laisva žiniasklaida – demokratijos ramstis ir vertybė, kurią būtina puoselėti.
Kviečiame prisijungti prie Delfi prenumeratorių bendruomenės.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(37 žmonės įvertino)
3.3784

Susiję straipsniai