Viena labiausiai tikėtinų versijų, kad su R. Morkevičiaus nužudymu gali būti susijęs praėjusių metų pabaigoje iš Airijos į Lietuvą parvežtas žinomas estų samdomas žudikas Imre Arakasas. Kai kurie šaltiniai leidžia suprasti, kad solidžią samdomo žudiko patirtį sukaupęs I. Arakasas tariamai „režisavo“ ir R. Morkevičiaus bičiulio – Deimanto Bugavičiaus, kadaise sieto su Agurkinių gaujos vyrais ir metais anksčiau kritusio tuose pačiuose Šilainiuose, prie Šėtos gatvės 5 – ojo namo sušaudymą surengusių, jau dviejų teismų kaltais pripažintų Estijos piliečių – Hanso Eriko Ehverto ir Arle Grabbi veiksmus.
Iki šiolei vis dar nėra tiksliai žinoma, kas galėjo užsakyti virtinę paskutiniais metais Kaune įvykdytų nužudymų – tarp kurių ir D. Bugavičiaus ar R. Morkevičiaus mirtys bei pasikėsinimų, tačiau vis labiau teisėsaugininkų žvilgsniai krypsta į Ispanijoje daugelį metų gyvenantį, prie neįgalaus vežimėlio prikaustytą buvusį klaipėdiečių kriminalinį veikėją Sergejų Bėgliką.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)