Netekęs sūnaus Aleksandras puolė į depresiją

1986 metų vasarį žinomiausias SSRS plastikos chirurgas Aleksandras Šmeliovas buvo rastas sumuštas savo vasarnamyje už Maskvos. Chirurgo mirtis iki šiol uždengta paslapties šydu, tačiau tik dar labiau kaitina interneto vartotojų vaizduotę ir apipina naujomis sąmokslo teorijomis. Bet atmetus visas versijas, žinoma viena: Šmeliovas mirė lėtai ir kančiose. Oficiali mirties priežastis – stiprus smūgis į galvą buku daiktu.

Šmeliovas buvo aptiktas tik po poros dienų, sekmadienį. Tyrimo komisijos protokole įrašyta, kad mirtis įvyko dėl galvos smegenų kraujotakos pažeidimo, galvos smegenų edemos, kaklo slankstelių pažeidimo, atsiradusio dėl smūgio buku daiktu.

Iš tikrųjų jis mirė neaiškiomis aplinkybėmis nuo patirtos galvos traumos, tačiau visų mirties aplinkybių išsiaiškinti nepavyko. Tik žinoma, kad likus dviem dienoms iki įvykio, gydytojas buvo išvykęs į svarbų susitikimą. Tarp jo mirties kaltininkų buvo įvardyti specialiųjų tarnybų atstovai, praneša televizijos kanalas m.24.ru.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją