Mažiausiai atrodė kaip pavydėtinas jaunikis

1982 metų žiemą Italijos San Remo dainų festivalyje šeimyninis duetas Al Bano ir Romina Power pirmą kartą dainavo savo garsiąją dainą „Felicità” („Laimė“), kuri iš karto atsidūrė daugelio šalių topų viršūnėse. „Felicità, è tenersi per mano, andare lontano, la felicità…“, – gražiu, sodriu balsu dainavo Al Bano. Mažas, nepastebimas italas su storų stiklų akiniais ir keista šukuosena, o į elfą panaši gražuolė, raudona blizgančia suknele be petnešėlių, šoko šalia jo ir pritarė jo sukurtos dainos melodijai“, rašė „Spiegel“.

Jų atliekamos dainos vis dar populiarios ir dažnai skamba per radiją. Italija pagrįstai didžiavosi savo žvaigždžių pora. Todėl niekas negalėjo ir pagalvoti, kad jų kone tobuli santykiai kada nors žlugs. Pora išsiskyrė, bet kodėl – daugelį glumina iki šiol.

Albano Carrisi nebuvo iš tų vyrų, kuris galėtų patraukti moterų dėmesį. Kaimietiškos išvaizdos jaunuolis mažiausiai atrodė kaip pavydėtinas jaunikis. Albano taip pat negalėjo pasigirti ir savo kilme. Jo tėvai – valstiečiai iš Cellino San Marco (Apulijos provincija), nemokėjo rašyti ir visą gyvenimą dirbo laukuose, praneša „Discovery People“.

Albano tėvas Don Carmelo Carrisi iš savo gimtojo kaimo buvo išvykęs tik vieną kartą – kai kovojo po Musolinio vėliava Albanijoje. Todėl kai 1943 metais gegužės 20 d. jo žmona Yolanda pagimdė sūnų, šio karo atminimui Carmelo pavadino berniuką Albano.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)