Mokslas ir technologijos

Be jokių abejonių, didžiausiu nusivylimu šiame skirsnyje reiktų laikyti Elono Musko ilgą flirtą ir šiek tiek priverstines vedybas su socialiniu tinklu „Twitter“. Tapęs „Twitter“ valdybos nariu ir momentaliai susipykęs su vadovais, Elonas paskelbė, kad perka „Twitter“, tačiau socialinis tinklas pasiuntė jį velniop. Tada apsigalvojo ir nutarė parsiduoti, bet čia Elonas irgi apsigalvojo ir nutarė nebepirkti. Tik jau buvo vėlu ir pagrasinus teismais bei netesybomis Elonas vis dėl to ištraukė iš savo, turtingiausio žmogaus pasaulyje, piniginės 43 milijardus dolerių ir nusipirko mylimą / nekenčiamą socialinį tinklą.

Jo paties žodžiais, siekdamas žodžio laisvės, ėmėsi skubių pertvarkų ir grąžino paskyras įvairiems kontroversiškiems veikėjams, tarp jų ir JAV eks prezidentui Donaldui Trumpui. Tai paskatino konfliktą su „Apple“, kurie nori visuomet kontroliuoti, kas dedasi jų telefonuose įdiegtose aplikacijose. 

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)