Praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose pasirodęs vaizdo įrašas nemaloniai supurtė visą Čekiją. Jame užfiksuota, kaip du čekų berniukai užsipuola, erzina ir galų gale spjaudo į veidą savo bendraamžei karo pabėgėlei iš Ukrainos.

Tai įvyko per Opočno moksleivių ekskursiją į Častolovices zoologijos sodą, kur prie svetima kalba šnekančios mergaitės ėmė kabinėtis keli paralelinės klasės moksleiviai.

Provokavo ir apspjaudė

„Aš kalbėjau ne čekiškai. Priėję jie paklausė: „Iš kur tu esi?“ Atsakiau, kad iš Ukrainos, o jie ėmė keiktis ir erzinti: „Rusija! Rusija! Rusija geresnė, stipresnė už Ukrainą!“ Jie mane toliau įžeidinėjo. Ėmiau ir pasakiau, kad Rusija yra mėšlas. O tada man spjovė į veidą“, – pasakojo užsipulta P. Butkovskaja.

Vargu ar būtų buvę įrodyta, kad įvyko toks incidentas, tačiau visa ši scena atsitiktinai buvo nufilmuota. Audringos reakcijos laukti ilgai nereikėjo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)