Atsakydamas į šį klausimą, ekspertas pirmiausia siūlo pažvelgti į lietuvių santaupas – kur ir kokia forma jie laiko pinigus. Jo teigimu, lietuviai šiuo metu yra sukaupę daugiau nei trisdešimt miljardų eurų, ir trys ketvirtadaliai šių pinigų yra laikomi kaip indėliai arba grynieji pinigai. Kitaip tariant, laikomasi garsiojo „Melagių pokerio“ principo, kad jeigu nemoki investuoti, tai ir neinvestuoji. Tiesa, apie šeštadalį lietuvių finansinio turto sudaro II pakopos pensijų fondai, o štai į akcijas ar obligacijas investuojami vos keli procentai.

Plačiau apie tai – pranešime.

„Mano investicija“ – tai asmeninių finansų konferencija, skirta visiems, norintiems protingai taupyti ir investuoti turimas lėšas. Konferencija vyko lapkričio 23–25 dienomis portale „Delfi“. Visų pranešėjųvideo galite rasti „Delfi Plius“.

Už konferencijos pranešėjų turinį „Delfi“ redakcija neatsako.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją