Sudarė pasaulio moterų vidutinio krūtų dydžio žemėlapį

Daugeliui vyrų moterų krūtys asocijuojasi su emocijomis, ypač artumo ir meilės kontekste. Moteriškų krūtų patrauklumas susijęs ir su kai kurių šalių kultūromis, kur jos laikomos grožio simboliu.

Daugelis girdėjo versiją, kad didelės krūtys, kaip ir platūs klubai simbolizuoja vaisingą moterį, pasiruošusią susilaukti palikuonių. Mat platūs klubai palengvina gimdymą, o didelės krūtys padeda išmaitinti kūdikį.

Kai mokslininkai sudarė pasaulio šalių reitingą pagal ten gyvenančių moterų krūtų dydžius, tapo kone pasauline sensacija, kuria pasinaudojo net autoritetinga pasaulio žiniasklaida. Tyrimas buvo publikuojamas leidinyje „Women‘s Health“. Pasak leidinio, mokslininkai išanalizavo 108 šalyse gyvenančių 342 tūkst. sveikų moterų nuo 28 iki 30 metų krūtis. Nėščios moterys, maitinančios motinos, kurioms taikoma hormonų terapija, nebuvo kviečiamos dalyvauti tyrime. Taip pat ir moterys su krūtų implantais, rašo sciencedirect.com.

Mokslininkai esą išmatavo moterų krūtinės apimtis ne tik paprastu centimetru, bet ir panaudojo „Archimedo metodą“ – panardino moters krūtis į vandenį ir nustatė jų dydį pagal išsilieto skysčio kiekį.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)