Naujus metus Dovilų pagrindinės mokyklos sportininkai pradėjo naujomis pergalėmis. Juk ne veltui 2014 m. jie tapo olimpinio festivalio nugalėtojais Lietuvoje tarp kaimo pagrindinių mokyklų ir progimnazijų.

Sausio 15 d. Gargžduose vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Klaipėdos rajono kaimo vietovių mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos. Po atkaklios kovos mokyklos komanda įveikė savo priešininkus. Jai atiteko galimybė atstovauti rajoną respublikinėse varžybose.

Sausio 16 d. Gargžduose vykusiose kaimo vietovių mokyklų mergaičių futbolo zoninėse varžybose mokyklos komanda iškovojo pergalę ir teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose.

2015 m.  sausio 30 d. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų stalo teniso tarpzoninėse varžybose mokyklos mergaičių komanda laimėjo II vietą.

Mokyklos sportininkai laukia naujų varžybų ir tikisi pergalių.