Pirmąją dieną Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos sportininkai iškovojo tris medalius. 2Ga klasės mokinys Deimantas Damkus, peršokęs 185 cm kartelę, užėmė pirmą vietą. Santa Misiulytė (3Gd klasė) 3000 m bėgimo rungtyje finišavo pirma (12.01,71). 1Gb klasės mokinys Rokas Pumputis 60 m bėgimo rungtyje finišavo antras (7,37).

Antrąją dieną Gabrielė Grigaliūnaitė (3Gd klasė) 1500 m kliūtinio bėgimo rungtyje iškovojo antrą vietą (6.13,64). 1000 m bėgimo rungtyje trečią vietą iškovojo Santa Misiulytė (3.33,18). Rokas Pumputis 300 m bėgimo rungtyje ne tik buvo trečias (38,36), bet ir pagerino gimnazijos 300 m bėgimo rekordą.

Juozas Savickas, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos kūno kultūros mokytojas