Vaikinų varžybose geriausiai pasirodė Rokas Jukna. Jis parengiamąjame varžybų etape, kovodamas iki 5 dūrių, nugalėjo 2 priešininkus ir dar 2 nusileido vos vienu dūriu. Šis rezultatas jam užtikrino vietą atkrintamąjame varžybų etape, ties kuriuo mūsų sportininkas suklupo, 11:15 pralaimėjęs ispanui Diego Balmori. Galutinėje įskaitoje R. Jukna užėmė 76 vietą tarp 110 dalyvių.

Panašų rezultatą pelnė ir Leonardas Kalininas, pogrupyje taip pat turėjęs 2 pergales iš 6, o atkrintamąjame etape vos vienu dūriu, 14:15, nusileidęs švedui Jonathanui Svenssonui. L. Kalinino rezultatas galutinėje įskaitoje – 81 vieta. Trečiasis Lietuvos atstovas Dominykas Bartaška pogrupyje nugalėjo 1 priešininką iš 6, bei dviejose kovose nusileidęs priešininkams 1 dūrio skirtumu, į tolesnį etapą nepateko ir galutinėje įskaitoje užėmė 93 vietą.

Po vaikinų varžybų vykusioje merginų rungtyje Lietuvą atstovavo Olivija Mašalo. Ji, pogrupyje laimėjusi 2 kovas, pateko į atkrintamąjį etapą, kuriame, po ilgos ir atkaklios kovos, minimaliu rezultatu 14:15 turėjo pripažinti britės Charlotte Summers pranašumą. Galutinėje įskaitoje O. Mašalo užėmė 72 vietą tarp 103 dalyvių.

Pasibaigus jaunių varžyboms, Lietuvos pasirodymą Europos čempionate atnaujins jaunimo atstovai, kovosiantys kovo 6–7 dienomis.